Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet, hogy ennyit változik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy ennyit változik, csakis miattam? 15L bővebben lent!

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel régebb óta ismerjük egymást. annyi a bajom vele, hogy mindent elviccel, de nem olyan normális módon, hanem mint egy b*lfasz.. télleg mindenből poént csinál.. legutóbb ezen vesztünk össze. mondtam neki, hogy nem egy gyerek, hanem egy normális srác kell nekem.. de ő nem az..

azóta beszéltünk párszor msnen, és nem úgy, mint régen, h minden sor végére xD-t rakunk, vagy h írja a baromságait, én meg válaszolgatok neki, h "ahaa... persze.. azjó.. tényleg..?", hanem tényleg rendesen.. nagyon meglepődtem, mert volt közös témánk, és az igazat megvallva nem hittem volna..

lehet, hogy miattam képes vlt ennyit változni? nem szeretek sok vizet zavarni, és tudom, hogy ez nem ő.

egy srác vagy megfog saját magával, és eléri, hogy abba legyek szerelmes, aki valóban ő, vagy inkább hagyjuk!

nem akartam megváltoztani, és járni se vele.. mit gondolhat?

köszi előre is!


2011. máj. 7. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
azt, hogy ezt csak rövid ideig fogja csinálni, amíg lnem látja az eredményt, vagy csak eddig balf*szoskodott, mert azt hitte, ez jön be neked, és igazából ilyen...
2011. máj. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon meg tud változni valaki, ha változnak az érzelmei.
2011. máj. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

de lehetséges, hogy azt hiszi, hogy járhatunk? mert ha pl látok egy srácot, aki bejön, és látom h ő is érdeklődik irántam, akkor tudom, hogy lehet köztünk valami, és 2 hét alatt eljutunk odáig, hogy "hello, nincs kedved találkozni velem pl sulin kívül..? ".. de őt már több mint fél éve ismerem, és csak barátnak tudom elképzelni.. de ő ezek szerint nem így van ezzel..:/

ötletek?

2011. máj. 7. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!