Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyit változik a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit változik a csajok izlése ~15 éves korban?

Figyelt kérdés

Úgyértem ha valakinek bejösz 13-14 évesen, akkor mennyi az esélye, hogy még mindig tetszesz neki, 15-16 évesen?


/olyannyira hogy 13-14 évesen kezdeményezett...


2011. júl. 4. 16:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
kezdeményezett és te dobtad?:D mert akkor elég sokat..
2011. júl. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
ha ilyen gyerekes vagy vele mint most akkor tuti nem tetszel neki! hát persze hogy sokat változik...neked nem?
2011. júl. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

miért lennék gyerekes?:D


de gyanítom, hogy ezis csak egy "én kellettem, te nem kellettél, most te kellesz én nem kellek" eset lenne:D

2011. júl. 4. 18:14
 4/16 A kérdező kommentje:
amúgy nem, nekem nem változik sokat. az a csaj, aki nagyon bejött 1-2 éve, az most is tetszik....
2011. júl. 4. 18:15
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát az én ízlésem, és stílusom, felfogásom hatalmasat változott 15-16 évesen. Szinte mindenről megváltozott a véleményem, feltárult a szemem, vagy hogy is mondjam.

Mondjuk tény, én 13-14 évesen még nem azzal voltam el, hogy mennyire akarok hasonlítani a nagyokra és hogy kell valaki mellém, szal erről nem igazán tudok mit mondani :D


A legtöbb kapcsolat ilyen fiatalon nem tart sokáig, mert nem mély, és mivel mindenki változik, úgy az érzések is, de am rakatnyi kapcsolat szakad szét érettségi után. (pl az én évfolyamomban (kb 100 ember) nagyjából 50-nek volt kapcsolata, ebből három élte túl az érettségit, a többi felbomlott vagy barátságra csökkent és kész.


Am az, hogy tetszel neki egy dolog.

Az, hogy jártok is (mmint kapcsolati szinten és nem csak felszínesen, mint általában) az már más kérdés.

2011. júl. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam/írok naplót, már a fél évvel ezelőtti bejegyzéseimen is nevetnem kell néha. Szóval baromira sokat változik az ember ebben a korban :) Szerintem ha megkérdezed, megtudod! Olvasgass neten a nonverbális kommunikációról kicsit, a gesztusokról, látni fogod a lányon, hogy érez-e irántad valamit :) 15/L voltam
2011. júl. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
érezni biztos, hogy nem érez, csak kíváncsi vagyok mennyi esélyem lenne arra alapozva, hogy külsőleg bejöttem neki ~2 éve.
2011. júl. 5. 01:22
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
kérdezd meg.
2011. júl. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

tetszesz???

Ezt hol mondják így? Vagy csak azért nem hallottam még mert nem járok színházba?:D

2011. júl. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Mukk2515 válasza:
nekem mondjuk 13 éves koromban 2 srác is tetszett egyik kevésbé a másik viszont nagyon. mikor 15 lettem addigra aki nagyon tetszett régen azt rondának találtam a másik meg a mai napig egyre jobban tetszik.:D csak nála én csesztem el a napokban a dologt..:/ am 16/L vagyok :)
2011. júl. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!