Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyit változik a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit változik a csajok izlése ~15 éves korban?

Figyelt kérdés

Úgyértem ha valakinek bejösz 13-14 évesen, akkor mennyi az esélye, hogy még mindig tetszesz neki, 15-16 évesen?


/olyannyira hogy 13-14 évesen kezdeményezett...


2011. júl. 4. 16:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
16 körül már a huszonévesek inkább bejönnek mint a kisfiúk.
2011. júl. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem simán van esély rá, hogy még mindig "tetszesz" neki, ahogy arra is, hogy nem. Én is 15 vagyok, 2 éve tetszett egy fiú, aki aztán elment a sulinkból. Nem ismertem igazán, de kinézetre (vagyis inkább a kisugárzása fogott meg, aztán ki tudja, milyen belül) még mindig bejön, szívesen megismerném jobban is. Szerencsére egy suliba megyek most vele, úgyhogy van rá esély :D


De van olyan is, aki régen tetszett, most meg simán elmennék mellette. Na mindegy, a lényeg hogy mindenkinek más korban és már irányba változik az ízlése, 50-50% az esély, hogy még mindig bejössz neki. Kezdj el beszélgetni vele, aztán majd kiderül.

2011. júl. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva elég sokat változik..

Vagyis nekem vannak néha "mélyontok" mikor a legcsúnyább fiút is helyesnek látom:D És az illető kb 1-2 hétig tetszik és kész:D Később meg röhögk hogy ennyire azért nem kaphattam napszúrást:D

Jó hülye vagy, hogy lekoptattad a csajszit, most meg gondolom sír a szád, mert iszonyat jó kis csajszi lett:)

15/L

2011. júl. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
akkoris az volt, már amennyire lehet egy 13 éves..:) 14éves szemmel elég jó csaj volt
2011. júl. 8. 10:56
 15/16 anonim ***** válasza:

előző vagyok..

szerintem kezdj el megint vele ebszélgetni és majd lejön ami lejön hogy bejössz e neki vagy sem..:)

2011. júl. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem sokat változik. Nekem legalábbis sokat változott az ízlésem.

13-14 évesen az emos fiúk jöttek be oO"

de ma már a kigyúrtabb fiúkat csípem :)

elég sok a különbség a kettő között :DD

2011. júl. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!