Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felvettem egy csajt msn-re de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvettem egy csajt msn-re de mikor ráírtam már este 11-körül járt az idő, ezért nemtom hogy miattam lépett ki (persze elköszönt előtte) vagy csak azért mert késő volt?

Figyelt kérdés
Jah és mi a tapasztalatotok arról ha a csaj msn-en nem rak túl sok smiley-t a beszélgetésbe. Félek attól van hogy nem érdeklem őt :S
2010. márc. 5. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

én utálom ha egy pasi nem használ smilekat XDD

de attol nem biztos hogy nem érdekled :)

és valószínű hogy azért ment le, mert késő volt ..

2010. márc. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én, ha akarok valakitől valamit, megvárom, ha törik, ha szakad.. A smile-kat meg nem kötelező használni, szerintem gázabb, ha valaki telerakja smile-kkal.
2010. márc. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nyugi van amikor korábban is elmennek a géptől.. ha nem érdekelne téged, akkor nem válaszolgatna.. stb
2010. márc. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem miattad lépett ki,csak ment simizni a puncikáját:)!
2010. márc. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"Jah és mi a tapasztalatotok arról ha a csaj msn-en nem rak túl sok smiley-t a beszélgetésbe." pff azt hogy nem egy divatpics* s*gg
2010. márc. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nálam pár csaj még 9előtt elmegy. a 11 lehetetlen. szal a csajoknak kell az alvás és ezért volt ilyen^^ :D
2010. márc. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
11kor érkeztem meg hozzá és azért ment le msnről.
2010. márc. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!