Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miattam nem olyan vidám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miattam nem olyan vidám?

Figyelt kérdés
Halihó! Volt egy lány akivel járni akartam, de visszautasított és azt mondta maradjunk barátok. Jólvan, bele is törődtem, túl tettem magam rajta, de tegnap mikor találkoztunk nagyon úgy tűnt mintha valami baja lenne velem. Meg mintha kerülné a figyelmemet. Ez miért van így a lányoknál? És ha írnék neki hogy ugyanúgy beszélgessünk meg minden maradjon ugyan úgy ahogy eddig akkor szerintetek utána normálisabb lenne? Azért mert nem lesz köztünk semmi komoly, attól még szeretnék a barátja lenni. Szerintetek ha írok neki vagy beszélek vele segít?
2011. szept. 3. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsi az esély rá de sikerülhet :)
2011. szept. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet h rossz napja volt
2011. szept. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2011. szept. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,Mondd meg neki h beletörődsz a barátságotokba... és jobb lesze!!!
2011. szept. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!