Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még anno majdnem jártam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még anno majdnem jártam vkivel, végül miattam nem jött össze. Azota szeretem de neki azota volt bnöje. én szeretem de nemhiszem h ő igy érez. Legyek merész és probálkozzak be? Vagy hagyam békén és felejtsem el? Félek hogy visszautasit.

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megérhet.Miért ne?Lehet hogy sikerül.Ha meg nem, akkor sincs semmi.Szerintem próbáld meg.
2009. aug. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálhatod. Miért ne? Ha nem próbálod az olyan mintha visszautasítana. Csak akkor meg azon fog járni a kis agyad, hogyha megkérdezted volna, vajon mit mondott volna?
2009. aug. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen csak anno elszurtam és azmár kb 1 éve volt. oylan lehettelenek tünik. és eltávolodtunk de szeretem.:S
2009. aug. 24. 20:01
 4/7 anonim válasza:
100%
Na figyu! Ne rohand le egyből a csávót! Beszéljetek meg egy talít ott elbeszélgettek és abból leszűröd, hogy pikkel-e rád vagy sem! Aztán vedd fel msn-re /ha még nincs fenn:P/ vagy levelezzetek. Újra találkozzatok és akkor kérdezz rá, hogy emlékszel 1 évvel ezelőtt mi volt? Hülye voltam és megbántam amit elengedtem az orrom elől. És a többi és a többi.... Remélem sikerül valamire jutnod.
2009. aug. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszii ezt sztem megprobálom:)
2009. aug. 24. 21:51
 6/7 anonim válasza:
Hát sok sikert!! Aztán írj ám, hogy mi volt.;P
2009. aug. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
háát azóta sokminden történt. :S most nyáron ujra elkezdtünk bezsélgetni.. és boldog voltam mert már taliztunk si meg szerveztük a következő talit. amikor neki hirtelen bnöje lett.. fel se tudom fogni a dolgot olyan gyors volt. és még a bnöm sincs mellettem.. :(
2010. szept. 11. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!