Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó, ha ennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó, ha ennyit küzdök egy nőért?

Figyelt kérdés
Én sose adom fel azt, hogy meghódítsak egy nőt még, ha először nemet mond akkor is tovább küzdök érte, mert szerintem megéri, hogy lássa mennyit törődök vele. Aztán a végén lehet sikerül összejönni vele.
2010. jún. 9. 21:36
1 2
 11/15 anonim válasza:
Hát ha az a cél h megfektesd az nem siker:S ha meg nem ezaz elsődleges akk jó nagy marha h nem értékeli amit érte teszel :) de így cs saját magaddal cseszel ki...ami nem megy nem kell erőltetni!
2010. jún. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok hidd el.. pedig én lány vagyok, és így rosszabb.. ha valamit/valakit megakarok szerezni, vagy bármit elakarok érni, akkor állandóan az van előttem, és azért sikerülget.. egy pasit nem sikerült visszaszereznem, 4hónapig nem volt senkim, csak próbáltam vele újra..de semmi...szóval a nem az nem ;)

jóóó velem már volt olyan, hogy egy srác nem adta fel és a végén beleszerelmesedtem:$ ha tényleg úgy érzed, hogy az a csaj kell, akkor harcolj..különben felesleges, csak azért mert nagyon tetszik valaki. mérlegelj! ;)

2010. jún. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
miután én kikosaraztam egy srácot utánna is próbálkozott és kb 4 hónap kellett ahhoz h akkor mondjam meg neki h mostmár szeretem...valakinél beválik valakinél nem...inkább szingliknél próblkozz szerintem
2010. jún. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Csak nehogy az legyen, hogy csak addíg kell, amíg megszerzed. Lehet, hogy miután megszerezted, már nem is lesz olyan izgi..
2010. jún. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
igensajnos sokan járnak így...:S:Stök rossz
2010. jún. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!