Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a vonzó, ha küzdeni kell...

Az a vonzó, ha küzdeni kell egy nőért. De mi az a pont, ahol már nem?

Figyelt kérdés
Úgy értem az elején nyilván a pasi keresse, kezdeményezzen találkoztó stb. De mennyi idő után jön el annak az ideje, hogy a lány is keresse a fiút, írjon smst stb, hogy ne tűnjön nyomulásnak, de látszódjon, hogy érdeklődik és nem közömbös. Mert gondolom az is hervasztó, ha a folyton csak a fiú kezdeményez.
2010. ápr. 27. 13:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ha érzi már, hogy komolyan gondolja a pasi
2010. ápr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnám megmondani, hogy időben hol van az a pont, akkor mikor már a folyamatosan hárítása hisztizésnek tűnik, azért ne képzelje már hercegnőnek magát. Nem tudnám ezt az időt hetekben elképzelni.
2010. ápr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem lehet pontosan meghatározni. Inkább ahogy növekszik a bizalom egymás iránt, úgy közeledik a nő is jobban és nyílik meg a férfi előtt. Akkor már elkezdődik az az időszak, amikor már nem égés az, ami régebben az volt.
2010. ápr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

én nagyon megégettem a kezem az első komoly kapcsolatomban,ugyanis mindig az én "feladatom" volt a kezdeményezés,minden témában, később is amikor már együtt éltünk ő elvárta,hogy nőként kezeljem de visszafelé nem működött.

Szóval,legyen egy egészséges arány,és szerintem már jó az ha a kapcsolat elejétől kölcsönösen keresi egymást két ember

2010. ápr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Tini korban mindenki megideologizálja, hogy miért olyan a másik (nyomulós, semilyen). Mindenki taktikázik játsza az elérhetetlent, aztán este itt rinyál, hogy mit csináljak, hogy jó legyen.


Felnőttként meg engedelmeskedik az ember az érzéseinek és nem taktikázik, az érzelmeik vezérlik.

Számomra nincs ilyen, hogy mennyi idő után, meg ne gondolja, hogy nyomulok, meg jajjj nekem.

2010. ápr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

A kapcsolattartásban nem csak a fiú dolga a kezdeményezés. Emilt, sms-t, levelet, telefont bármelyik fél írhat. Így normális.


Amit fontosnak tartok: a RANDI megszervezése és finanszírozása a fiú feladata. Hogy egy pohár kóla, egy elegáns étterem vagy paintballozás, az mindegy, de egy lánynak nincs hervasztóbb, mint amikor a fiú felteszi a kérdést: - Na, mit csináljunk ma este, hová menjünk?

2010. ápr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. egyetértek veletek.

nekem is ez a folyamatos taktikázás a legidegesítőbb, hogy mit írjak, írjak e, ha írok már biztos nem leszek vonzó számára...stb.

2010. ápr. 27. 13:23
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
írjak? ez egy messenger kapcsolat? hívd fel inkább
2010. ápr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nyomulás gáz. A normális kommunikáció nem.
2010. ápr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
és szted mi a különbség a nyomulás és a normális kommunikáció között?
2010. ápr. 27. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!