Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikortól ciki ha valaki szűz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól ciki ha valaki szűz?

Figyelt kérdés
Szerintetek mikortól számít vesztesnek vagy cikinek valaki amíg még nem élt szexuális életet ?? Sőt semmilyen párkapcsolati életet se nem csókolózott se nem szerette senki stb...
2010. nov. 17. 20:57
1 2 3 4
 31/39 anonim válasza:
Hidd el majd akkor elveszted amikor kell, várd meg, mert meg fogod bánni! Senkinek semmi köze hozzá, csak te döntöd el mikor állsz készen, hogy megtedd!
2010. nov. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

utolsó előttinek mondanám , hogy szerintem ez nem így van , hogy egy nem előnyös külsejű férfinak lejeb kell adnia szintből és a dagadt , rusnya pi..ákat dugniuk , hogy kapjanak pi..át.

Akkor inkább prostikhoz járnak ahol hidd el szebbnél szebb lányokat lehet találni , és ha pénzét is de akkor is megmutatják , hogy ők is csinálgathatnak ilyen lányokat ...

Szóval ez egy érdekes téma mert ha egyébként nem is kapna olyan pu..cit akkor is fog kapni mert ezek a dolgok pénzfüggőek...

Szóval ennek akkor lenne értéke , hogy a ronda pasik nem kapnak jó csajokat ha a k..vák se vállalnák be őket ...

De mivel bevállalják ezért nincs miről beszélni ...

2010. nov. 19. 16:20
 33/39 anonim ***** válasza:

Nem értem a hozzászólásodat. A zp-ben is találni jó és okos lányokat én barátnőmmel együtt járok le, de őt egy fesztiválon ismertem meg, mégis halál értelmes, egyetemre készülő lány nagy szerencsém volt vele. Neked is lehet..


Csak az egyik hsz-edben még szerinted elmész prostizni a másik hsz-edben pedig megírod milyen csaj kéne neked.. Azért, hogy legyen ilyen csajod tenni kell, én a k..vákat nem tartom túl sokra igazándiból, nem hinném, hogy elmennék hozzájuk. Bár ki tudja...

2010. nov. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

16:20


Vannak ilyenek is, akik prostihoz járnak, csak az sem olcsó mulatság, ha az ember gyakran akar akaja űzni, és a csúnya srácok is hamar rákapnak a szex ízére.


Rengeteg ilyet látok magam körül, hogy azok a csúnya srácok, akik mondjuk anyagilag nem tehetik meg a prostizást, inkább lemennek a szórakozóhelyre, és a részeg kövér pitsákat ingyen megdugják, persze jó részegen, hogy ne hányják el magukat.


Ha mindenki prosithoz menne, akkor nem állnának sorba pasik még a kövér, csúnya nőkért is a szórakozóhelyeken. Sajnos a szükség nagy úr.

2010. nov. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Azért ez nálam nem ilyen egyszerű. Ronda nőre fel sem áll.... -.-
2010. nov. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

Az lehet , hogy vannak ilyen csávók is akik inkább megdugnak egy dagi ribit a diszkóba .

De én nem csinálnék ilyet , ha nem lehet jó akkor inkább ne is legyen , vagy marad a prosti de szép lány.

Ez olyan mint egy jó kabát ami nem engedi be az esőt és melegen tart vagy egy rosz kabát ami beengedi az esőt és fázol is benne .

Vagy legyen egy jó kabátom vagy ne legyen semmilyen mert úgyis felesleges .

Remélem értitek a hasonlatot és nem kell magyaráznom...XD

2010. nov. 19. 23:29
 37/39 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló: igen, ezért mondtam, hogy részegen, mert akkor jobban a dagadék helyébe tud képzelni valami jó nőt, aztán ha már nagyon viszket a farka, akkor megteszi a dagadék részeg is.


Kérdező: nem mindenki ilyen igényes, mint te, SŐT rengeteg pasi még hosszú távra is bevállalja inkább a csúnya, kövér nőt barátnőnek, csakhogy meglegyen a biztosított dugás, mert jobb nők nem állnak vele szóba. Elég sok ilyen pasi van (ugye a szép nők száma véges és a jóképűeknek vannak "fenntartva").

Sok ismerősöm van, aki ilyeneket mesél.

2010. nov. 21. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

Ha olyan igénytelen , hogy együtt van egy dagival akkor tényleg nem lesz neki szép nője .

Én azért nem jövök össze csúnyább lányokkal mert az már a vég akkor a remény is elvész , hogy valaha lesz egy szép barátnőm , ( így legalább megvan a motiváció ) .

Amúgy ez hülyeség , hogy a szép nők száma véges és , hogy a jóképűeknek van fent tartva , tapasztalatból mondom , hogy ez NEM IGAZ .

Majdnem mindennap látok olyanokat , hogy nem tudom elképzelni , hogy ez hogyan lehetséges , értem itt a szép nő és a nem túl jóképű (sőt) pasi egyesítését ...

Amúgy meg ez egy nagyon bonyolult és relatív téma , hogy ki a szép meg ki a csúnya erre nincs is szabály ezt mindenki magának kell eldöntse .

2010. nov. 21. 12:24
 39/39 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Te még nem tudsz semmit ezekről a dolgokról. A 03:04 válaszoló leírta a teljes igazságot.

Én is prostizni fogok, mert ronda vagyok (vékony) és nem tudok bánni a nőkkel.

2010. nov. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!