Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikortól ciki ha valaki szűz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól ciki ha valaki szűz?

Figyelt kérdés
Szerintetek mikortól számít vesztesnek vagy cikinek valaki amíg még nem élt szexuális életet ?? Sőt semmilyen párkapcsolati életet se nem csókolózott se nem szerette senki stb...
2010. nov. 17. 20:57
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
23%

Aki az írta , hogy nem ciki , az valószínűleg azért írta mert még nemtudta összehozni , nem azért mert "tökéletes így az élete".Ez kamu nekem ne meséld be hogyha meglátsz egy fullos csajt az utcán nem raknád meg , mert téged " nem érdekel ".

21/F voltam , ja és már jópár éve nyertes :D

2010. nov. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
91%

nyertes mi? lol

inkább ez a szánalmas....


A 21:22-es válasza nagyon tetszett. Nagyon jól látja a dolgokat. Senkinek nem tartozunk elszámolással, hogy mikor veszítjük el a szüzességünket. Ezen nem is érdemes agyalni. Majd ha el jön az ideje.

2010. nov. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
8%

21:43 : Ezzel is csak engem igazolsz ...

" nem tartozunk elszámolóval ... majd eljön ha kell ...."

haha :D már bocsesz , de ezt eddig csak olyantól halottam aki 2x éves létére nem volt képes egy csajt se lefektetni , és miután összejött neki bevalotta, hogy tényleg egy sablon duma ez azoktól , akik szűzek :S

2010. nov. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
95%
akkortól számít cikinek mikor mégmindig-szűz létére feltesz egy ilyen kérdést a www.gyakorikerdesek.hu-n; ezt nyugodtan elhiheted, most néztem meg a Miszámítcikinek? kódexben
2010. nov. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
92%

21:52-es, elég gyökér vagy. :D:D

Én mindenesetre nem alszok szarul emiatt.

2010. nov. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
93%
21:52 de sz@r vagy.... :D :facepalm:
2010. nov. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
96%

21:52

És ha hallottad ezt eddig 1-2-n embertől, akkor már mind olyan? :D Látom, elég ostoba vagy, és ez sokkal nagyobb hátrány, mint a szexuális életben bármi (: Én, meg a többiek még elkezdhetjük akármikor, de te már nem leszel okosabb, és a hátralevő 40-50-60 évben sokat számít. Amúgy dugni még a diónyi aggyal rendelkező pincsikutya is tud, tehát miért vagy annyira büszke magadra? :D

Ja, és mielőtt jönne a kedvenc ostoba-kifogás, az "irigység", elárulom, hogy szó sincs róla, csak épp nevellek (:

2010. nov. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
95%
lehet, hogy én leszek az egyetlen lány válaszoló, de én is szűz vagyok, se csók, semmi nem történ még életemben. És hát... nem tudom, sokszor elég lúzernek érzem magam, máskor meg szinte büszke vagyok rá, hogy nem vesztettem el 14 évesen valami buliban részegen, szóval ez nálam hangulatfüggő, úgyhogy én mindkét oldalnak igazat adok. 22/L
2010. nov. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
0%
a 21:52-essel a 61% írójával vagyok, neki adok igazat, mert itt rengeteg a szűz 2x feletti személy még jó hogy támadnak, mert eddig nem jutott nekik az örömből, látszik rajtatok szüzek milyen frusztráltak és idegesek vagytok :)
2010. nov. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim válasza:

Ha börtönbe vagy!Ott nagyon ciki....

Bemész mint Feri kigyüssz mint Teri :D

2010. nov. 18. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!