Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikortól ciki ha valaki szűz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól ciki ha valaki szűz?

Figyelt kérdés
Szerintetek mikortól számít vesztesnek vagy cikinek valaki amíg még nem élt szexuális életet ?? Sőt semmilyen párkapcsolati életet se nem csókolózott se nem szerette senki stb...
2010. nov. 17. 20:57
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Király kis beszélgetés -vitatkozás lett ebből ... Szerintem is egy bizonyos kor után már elég fusztráló érzés tud lenni ...
2010. nov. 18. 09:07
 22/39 anonim ***** válasza:
84%

A cikiség attól függ, hogy te hogy éled meg, és sokszor nemfüggő.


Fiúknál, mivel náluk az alapértelmezett, hogy dugni akarnak minél több csajt, és ha nem sikerül, akkor az kudarc, hogy nem tudtak még egy nőt sem megdugni, ezért ott ciki a férfiasságuknak. Arra utal, hogy bénák nőt szerezni, ezért van az, hogy a szűz pasikat a nők is fenntartásokkal kezelik, és nem túl vonzó a nők számára egy tapasztalatlan, szűz pasi, hiszen a férfiassághoz hozzátartozik, hogy a pasi tapasztalt, sok nőt tudott meghódítani stb. Ezért egy szűz pasi nagyon frusztrált általában, hiszen ez neki kudarc.


A lányoknál nem ciki, mert ott általában a lányok döntenek úgy, hogy nem akarnak dugni, míg lehetőségük lenne rá. Tehát egy lánynál a szüzesség nem azt jelzi, hogy nem tud pasit szerezni, hanem inkább valamiféle plusz értéket vagy erkölcsösséget tesz hozzá egy fiatal lányhoz, ha szűz, és a pasija számára is büszkeség, ha ő lehet az első a barátnőjének.


Szóval a szüzesség megélése nemfüggő: a pasiknak szégyen, mert azt jelzi, hogy a pasi akarna dugni, de béna ahhoz, hogy nőt szerezzen, egy szűz nőnél pdig dicsőség, mert ő meg szerezhetne egy csomó pasit szexre, mégis vár arra, akivel érzelmileg és szerelmileg is beteljesülhet a szex.

2010. nov. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
88%

szerintem meg szánalmas vagy...

abból még hogy nem volt senkije,nem az következik hogy beszari vagy csak a tanulás tölti ki az idejét...

lehet hogy te olyan nagynak érzed magad mert már annyi pasid/csajod volt...had mondjak valamit...nem a mennyiség számíi,hanem a minőség!!

2010. nov. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék . 19 éves szűz srác vagyok sose volt senkim semmilyen szinten ...

És pont azért kérdezem mert szerintem én elmegyek prostizni , pontosan az előbbi üzenetek miatt , mert egy lánynak nem kell tapasztalatlan pasi legalábbis nagy hátránnyal indul , de aki már volt valakivel akár egy prostival is még az is jobb , valamilyen szinten tapasztalt lesz tőle , a lánynak meg sose kell megtudnia , hogy a srác prostival gyakorolt ...Amúgy meg valószínű , hogy sose lesz barátnőm mert eddig sem mentem oda senkihez mert nem érzem magam egy akkora embernek , hogy pont én kellenék egy lánynak mikor a szép lányok amúgy is foglaltak akik meg épp szinglik azok előtt meg 40 férfi csúszik -mászik , szóval mennyi az esélye, hogy engem választ egy lány mikor lehet neki sokkal szebb jobb , gazdagabb nagyobb farkú csávója ... az esélyem egész életemben a 0% ot sem közelíti meg , ezért kell elmennem prostihoz, hogy legalább ennyit elmondhassak életem végén ,,,

2010. nov. 18. 11:17
 25/39 anonim ***** válasza:

19 éves vagy??nem vagy semmivel elkésve!

nem minden lánynak ezek a fiúk kellenek...mert akit te leírtál többségében olyan akinek csak az a szórakozás hogy meghódítja a lányt,megszerzi és ennyi!!

de ha úgy érzed hogy neked jobb lesz azáltal hogy elmész egy prostihoz akkor tedd...de ettől nem fognak rádtapadni a csajok és nem sok minden fog áltozni...

inkább magadon változtass...menj csak oda a lányokhoz,ismerkedj,bulizz sohasem tudhatod,mikor jön szembe veled a megfelelő lány...és te elszalasztanád csak azért mert úgy gondolod hogy te nem vagy elég jó...legyél egy kicsit magabiztosabb!!

2010. nov. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
Előbb kezdenék szűz pasival, mint olyannal aki prostinál volt! 24/N
2010. nov. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Még valami: Kérdező de nagyon rosszul gondolkodsz! Először is, tégy meg mindent annak érdekében, hogy megnyerő legyél, ha a külsődön változtathatsz, és nézhetsz ki előnyösebben, tedd meg, ráadásul nem ártana a modorodon is javítani, ilyen stílussal nem fogsz semmire menni. Lehessen veled beszélgetni, légy kedves közvetlen, átlagos külsővel, kizártnak tartom, hogy ne sikerülne egy lányt meghódítani. Az se hátrány, ha tudsz udvarolni, és itt nem a pénzre kell gondolni, csak szimplán figyelmesség! Ezek a dolgok nem azon múlnak, hogy szexelt-e valaki vagy nem, neveltetéstől, szocializációtól függ. Ha pedig nem mész oda egy lányhoz sem mégis mit vársz? Nem fog az öledbe hullani a lehetőség. Egyébként meg légy tisztában önmagaddal, nem feltétlen a fullextrás pénzéhes ribikre kellene ráhajtanod, hanem egy értelmes, kedves lányra, aki azokat a tulajdonságokat fogja értékelni benned, amiken dolgoznod kellene! előző 24/N
2010. nov. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

A nők nagytöbbségénél főleg 19-20 éves korban nem a külső a lényeg (jó persze a szélsőségektől eltekintve). Én egyáltalán nem tartozom a jó pasik közé, sőt kifejezetten az inkább nem pasik közé, szőrős vagyok mindenütt, pufi vagyok, 70-es évekbeli hajam van, pénzem sincs sok, eddig az összes csajt kedvességgel és viccelődéssel szereztem.


Szerintem rosszul tennéd ha elmennél prostizni, inkább várd ki a nyarat gyere el a zp-be (én 20/f vagyok még első hsz-ek között voltam) ha írsz egy privát e-mailt még én is elmegyek veled, ott 90%- hogy találsz egy olyan csajt akit megkapsz egy estére vagy akár többre is. Nomeg ha nagyon nem megy a csajozás, akkor néha lejjebb kell tudni adni a szintből és nem egy 90-60-90 szőke egyetemre járó csajra kell hajtani. Tudom az utolsó mondattal lehet vitatkozni, de most nincs időm bővebben kifejteni.

Bárhogy is döntesz, sok sikert.

2010. nov. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat .

De mint mondtam nekem nem kellenek a kifejezett plázacicák , amúgy sem szeretem a szőkéket én nekem a gyengéim a barna nők , nálam ők mindent visznek .

igazából egy normális ,kedves , aranyos , szép barna hajú lányra van szükségem . és ez a kívánságom szerintem nem olyan nagy , hogy ne lehessen megszerezni . amúgy nem dohányzom szóval az is jó lenne ha a lány nem dohányozna de ha dohányzik azzal sincs bajom nem szólok bele az életébe...

2010. nov. 18. 19:28
 30/39 anonim ***** válasza:
61%

Hát igen, az utolsó mindent elmondott, magyarul: a nem túl jó pasiknak gyakran kell a szintből leadniuk, ha nőt akarnak szerezni. Ez jelenti azt, hogy akár ostoba, csúnya, dagadt, részeg retkeket kell bevállalniuk, hogy egyáltalán dughassanak valakivel.


Ez a plázacicás hülyeség meg hatalmas tévedés, látszik, hogy az ideírogató hülyéknek semmi fogalmuk sincs a valóságról. Az ún. "szerény" külsejű "rendes" csajok még szemetebbek, mint a plázacicák, még bunkóbbak azokkal a pasikkal, akik mondjuk külsőre nem túl vonzóak, és sokkal jobban mennek a külsőre és tapasztalatra, csak szereteik előadni az erkölcsös kislány, közben meg hétvégenként a külföldi farkakat szopkodják felváltva a szórakozóhelyen. Ez tipikusan értelmiségi egyetemista "rendes" külsejű pitsák szokása.


Én lány vagyok, szóval nem a kudarcélményeim miatt mondom ezeket, hanem mert képes vagyok objektíven szemlélni a lányokat.

2010. nov. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!