Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikortól ciki ha valaki szűz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól ciki ha valaki szűz?

Figyelt kérdés
Szerintetek mikortól számít vesztesnek vagy cikinek valaki amíg még nem élt szexuális életet ?? Sőt semmilyen párkapcsolati életet se nem csókolózott se nem szerette senki stb...
2010. nov. 17. 20:57
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
82%
Én 21 vagyok és nyertes, de még nem volt semmilyen kapcsolatom... Akkor leszel vesztes, ha elhiszed magadról, hogy az vagy.
2010. nov. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Erre én csak azt a kérdést szoktam feltenni , hogy Miért nem volt eddig senkid ??? Vagy azért mert beszari vagy de aki beszari az az is marad , nem tud rajta változtatni vagy azért nem mert a tanulás tölti ki az életedet és számodra a legnagyobb boldogságot az jelenti ha kiszámolhatod, hogy az orionövet mennyi fényév alatt tudnád elérni egy korlátlan üzemanyagtartályú kerámia bevonatű 10.000kg -os űrhajóval ha leszámítod belőle a wc zést meg a kajálást meg az alvást...
2010. nov. 17. 21:03
 3/39 anonim ***** válasza:
56%
Ez hülyeség talán 30 fölött "ciki" de nincs rád írva szóval....
2010. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha az ember jófej és nem egy kretén az sokkal többet számít annál, mint hogy van-e valakije. Ha jófej, kedves, meg jó barát, akkor nem ciki hogy nincs senkije, inkább legyen ilyen, minthogy kretén tuskó sok csajjal. Egyébként is emberfüggő kinek mi a jó. Amúgy sem ciki ez, hanem inkább rossz érzés annak a valakinek, hogy még bármilyen oknál kifolyólag nem jött neki össze senki. Vagyis nekem ez lenne (Most a vallásos dolgokról ne beszéljünk az más tészta) 20/F
2010. nov. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

egyaltalan nem nevezheto vesztesnek, se cikinek


van rengeteg ember, aki elete vegeig szuz marad, megse hivja oket senki luzereknek, es nem is ciki.

2010. nov. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
7%
sztem olyan 25 fölött
2010. nov. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

De azért nem lennél a helyükben igaz ?

imádom ezeket az álszent dumákat , mindenki mondja , hogy nem ciki meg ha ujra kezdené akkor nem veszítené el de ez olyan dolog , hogy ha ti lennétek ebben a helyzetben akkor ti is cikinek éreznétek meg nem csinálnátok ti sem másképp... Én magamról is tudom , hogy milyen jó valakinek pofázni egy olyan dologról de te már megélted és utána jó érzés azt mondani , hogy "jaj milyen jó lett volna ha én is másképp csináltam volna " .

2010. nov. 17. 21:15
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért csinálsz belőle ekkora traumát. Én ha nem vesztettem volna el akkor sem cikinek érezném, sőt nem is azért feküdtem le valakivel mert cikinek éreztem csak hiányzott valaki és kész. Ha nem hiányzott volna/nincs kapcsolatom akkor sem kerestem volna mindenáron azért, mert cikinek érzem. Én nem gondolok senkiről semmi rosszat, ha 25-26-30 éves és még nem volt csaja, biztos megvan rá a maga oka. Nomeg ez olyan, hogyha nincs senkid, akkor akarsz valakit, ha meg van valakid, akkor meg sokszor úgy érzed jobb lenne egyedül :)


20f (előző is én voltam)

2010. nov. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
21/F se csók, se barátnő, se szex.
2010. nov. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Nafigyu, 19 vagyok, szűz, és egy cseppet sem érzem magam emiatt vesztesnek. Ez nem verseny, sem színdarab, hogy sablon szerint kéne játszanunk a szerepünk. Sőt, inkább szabadnak, hogy a cikiség, mint olyan nincs jelen az életemben. Sem magamra, sem másokra nézve.
2010. nov. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!