Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagytok ilyen uncsik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok ilyen uncsik?

Figyelt kérdés

Lányokhoz szólnék. Miért van az, hogy a srácoknak csupán kedveskedniük kell nektek és aztán összejöttök, párkapcsolatotok lesz velük vagy csak szexeltek? Sok ilyen csajom lehetett volna már, de olyan unalmas, miért nem lehet egy kicsit "vadászni" úgy értem marni egymást, miért csak a kedveskedés számít? Olyan unalmas és monoton, mondhatni 1 séma, hogy odamegy egy srác elereszt pár poénos bókot és akkor hú de aranyos és lesz is valami.

Én egyáltalán nem ezt csinálnám ha lenne kiszemeltem, hanem szórakoznék vele, szekálnám, kiforgatnám a szavait és közben úgy néznék, hogy tudja, hogy akarom őt. De egyszerűen nincs ilyen lány, mert mindenkit levesz a lábáról pár bók, annyira UNALMAS. Így szerezhetnék én is csajt, de akkor már inkább a jobb kezem.. oh bocsi, a bal, én azzal szoktam...


2010. nov. 17. 19:23
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
Ja és miért ilyenek sokan? Mert vannak érzéseik, igénylik a megbecsülés és a biztonság érzését, és szeretjük, ha egy férfi nőként kezel minket. Ezért.
2010. nov. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim válasza:
lány vagyok, engem nem vesznek meg a felszínes bókok. te nagyon általánosítasz ezzel a szöveggel sztem ;) vagy csak az iyen olcsó nőket fogod ki, vagy csak kevés lányt ismersz.. és az alapján ítélsz
2010. nov. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom:D.

Én például úgy jöttem össze a barátommal, hogy kb fél évig marcangoltuk egymást.... és utálatból szerelem lett.

2010. nov. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 A kérdező kommentje:
JÉZUSOM. Az a csaj akivel akartam valamit most derült ki, hogy még annál is idiótább.... és akkor ne általánosítsak, nagyon nehéz megállni-.-
2010. nov. 20. 18:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!