Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagytok ilyen uncsik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok ilyen uncsik?

Figyelt kérdés

Lányokhoz szólnék. Miért van az, hogy a srácoknak csupán kedveskedniük kell nektek és aztán összejöttök, párkapcsolatotok lesz velük vagy csak szexeltek? Sok ilyen csajom lehetett volna már, de olyan unalmas, miért nem lehet egy kicsit "vadászni" úgy értem marni egymást, miért csak a kedveskedés számít? Olyan unalmas és monoton, mondhatni 1 séma, hogy odamegy egy srác elereszt pár poénos bókot és akkor hú de aranyos és lesz is valami.

Én egyáltalán nem ezt csinálnám ha lenne kiszemeltem, hanem szórakoznék vele, szekálnám, kiforgatnám a szavait és közben úgy néznék, hogy tudja, hogy akarom őt. De egyszerűen nincs ilyen lány, mert mindenkit levesz a lábáról pár bók, annyira UNALMAS. Így szerezhetnék én is csajt, de akkor már inkább a jobb kezem.. oh bocsi, a bal, én azzal szoktam...


2010. nov. 17. 19:23
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
100%

bàr én nem olyan vagyok, az én baràtom is nagyon figyelmes volt éS "harcolt értem".. de szerintem nyugodtan csinàld csak ahogy jól esik

ne kezdeményezz semmit, hidd el van sok làny aki ugyanúgy azt akarja hogy versengeni kelljen màs lànyokkal érted..

sok sok ilyen van :)

egyszer mikor nekem egy sràc tetszett, de szinte észre se vett, pedig tudom h sok mindenkinek bejövök, az engem nem hagyott nyugodni, akartam akartam és kész..aztàn végül nem lett belöle semmi xD.. de az nem lényeg

17/L

2010. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
100%

Ez a megküzdés dolog amúgy is nagyon-nagyon sántít, mert ha megküzdök egy nőért aki az enyém lesz, akkor ő csak azért fog velem lenni/szeretni, mert megküzdöttem érte, ha nem tettem volna akkor nem velem lenne hanem valaki mással, ergo ezzel ki is lőttük a szerelem létezését..


tudod, ha nem is mész oda a csajhoz, nem mondasz neki semmit, nem vadászod le, akkor nyilván lelép mással. mert nem fog rád várni, meg a jeleidre,hogy mikor léphetnél.

Neked,mint férfi, az a dolgod, hogy leszólítsd a hölgyet. Ha ilyen a felfogásod, nem lesz csajod egy ideig. És nem érdekel, hogy megkaphatsz minden fapinát, nem ez a lényeg! (amúgy, ne légy erre ilyen rohadt büszke...)


amúgy.ha unalmas neked ez a vadászás, menj ki az erdőbe, azt kergessé hónapokig egy vaddisznót, aztán vadászd le.

2010. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
100%
majd pont egy lány fog rád várni hónapokig? elkönyvel havernak, van olyannak, akinél nincs esélye, vagy egy pár hetes szemezős-kalandnak.
2010. nov. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
100%

egyébként nem értek egyet :).. (valahol most írta valaki)

értem sokàig sokan küzdöttek màr, és mégis csak egy valakibe lettem teljesen totàlisan szerelmes.. nem mondom, hogy könnyen jött, mert eleinte úgy àlltam hozzà, hogy eddig se lettem szerelmes most miéRt lennék.. aztàn egyre jobban éreztem, hogy minden percben hiànyzik és minden percben öt nézném és hallanàm a hangjàt.

teljesen a részemmé vàlt, nàlam ezt elérni neki egy olyan 3 hónapos folyamat volt (nem hosszú) de tudom, hogy mégsem az az egyszerü fellàngolàs

most mégis (még mindig) nagyon szerelmes vagyok :)

2010. nov. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 A kérdező kommentje:
De pont ezért uncsi, mert lelép másokkal ahelyett, hogy játszadoznánk egymással. Látom még mindig nem értitek a vadászat lényegét.. Hónapokig, akár évekig húzódó játék, ahol a két fél majd megőrül egymásért és mikor összejön az öröm akár 10x-es is lehet egy unalmas összejövéssel ellentétben.
2010. nov. 17. 20:49
 16/54 anonim ***** válasza:
93%

hàt el kéne fogadni, hogy nem mindenki olyan mint Te.vagyis a többség nem (szerintem)

de hàT keresgélj tovàbb.. aki nem olyan mint Te nyilvàn nem is hozzàd való..

2010. nov. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:

20:47

Kérlek ne kezd ezt.. Az őrületbe tud kergetni, hogy magyarázat nélkül csak úgy kiválaszt valaki valakit és kijelenti, hogy szerelmes és a másik sráccal eltöltött idő onnantól semmis. A volt majdnem barátnőmre emlékeztetsz....

2010. nov. 17. 20:52
 18/54 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg nem irigykedni kéne màsokra mert valakinek így megy.. a vilàg igenis nem olyan mint ahogy Te azt magadnak képzelgeted..

akkor jelentem ki hogy szerelmes vagyok amikor akarom, mert senki nem tudhatja ezt biztosabban mint én..

uri 2 -.-

2010. nov. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
100%
még annyit h leírtam h nem kivàlasztàs alapjàn ment h én eldöntöttem h kibe leszek szerelmes.. de nem is ismered a történetünket..meg még sokmindent nem..
2010. nov. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 A kérdező kommentje:

Jó oké. Az emberi faj sosem volt túl kifejező ezen a téren. Csak a "szerelmesek" azt nem veszik észre, hogy közben akit otthagytak mit érezhet. Úgysem tudjátok megmagyarázni, miért és nekem a miértek a fontosak.

Ezért jobb nekem egyedül, nem kell ez az őrület.

2010. nov. 17. 21:01
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!