Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagytok ilyen uncsik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok ilyen uncsik?

Figyelt kérdés

Lányokhoz szólnék. Miért van az, hogy a srácoknak csupán kedveskedniük kell nektek és aztán összejöttök, párkapcsolatotok lesz velük vagy csak szexeltek? Sok ilyen csajom lehetett volna már, de olyan unalmas, miért nem lehet egy kicsit "vadászni" úgy értem marni egymást, miért csak a kedveskedés számít? Olyan unalmas és monoton, mondhatni 1 séma, hogy odamegy egy srác elereszt pár poénos bókot és akkor hú de aranyos és lesz is valami.

Én egyáltalán nem ezt csinálnám ha lenne kiszemeltem, hanem szórakoznék vele, szekálnám, kiforgatnám a szavait és közben úgy néznék, hogy tudja, hogy akarom őt. De egyszerűen nincs ilyen lány, mert mindenkit levesz a lábáról pár bók, annyira UNALMAS. Így szerezhetnék én is csajt, de akkor már inkább a jobb kezem.. oh bocsi, a bal, én azzal szoktam...


2010. nov. 17. 19:23
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
100%
a sajàt boldogsàgom érdekében nem fogok màssal maradni csak azért mert sajnàlnàm mikor szakítanék vele...majd lesz neki is jobb
2010. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:

21:13

Ki kérte? Csak egy észrevétel volt...

2010. nov. 17. 21:17
 23/54 anonim ***** válasza:
100%

en is pont ilyen vagyok,szeretem szekalni,kiforditani a szavait a lanynak :D anyyit tudok tanacsolni,hogy ne egybol ezt csinald,elobb vard h megismerjen,ha egybol szekalod akkor bunkonak tarthat,de ha megismer es tudja h milyen is vagy akkor mar mas....

a volt csajomat is szokat szivatgattam,persze mindig ellenkezett es megjegyezte h mijen gonosz vagyok ,de azert jol esett neki es nem unta magat :D

nem kell eltulozni persze de azert jol feldobja a dolgot szerintem

21f

2010. nov. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
100%

Na én nem értelek.

Azon panaszkodsz,hogy unalmasak a lányok, és nem bírod, ha valaki odadobja magát, de küzdeni se vagy hajlandó értek.


Hát csezzeg, akkor mit akarsz?

2010. nov. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 A kérdező kommentje:

15:18

Attól, hogy megdugsz valakit, mert izgató a teste és nem utasítod vissza még nem biztos, hogy izgatni fog a személyisége. És nem mondtam azt, hogy ez velem olyan sűrűn megesne, csak tehetném a fejem és sikerülne, de nem teszem.

És nem mondtam, hogy nem harcolnék ha látnám értelmét...

2010. nov. 18. 15:35
 26/54 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor én kihivás lennék. :) Hiába könyörögsz lesz*rlak. :)
2010. nov. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:

17:40

Amennyiben? :o :D

2010. nov. 18. 17:50
 28/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell általánosítani, ez az egyik legundorítóbb dolog a világon. Képzeld el, hogy vannak olyan lányok akik nem dőlnek be pár bóknak, köztük én sem. Volt egy srác, aki több mint 1 évig hajtott, hogy megkapjon arra. Bár szerettem soha nem feküdtem volna le vele, mert átláttam rajta. A volt barátommal is 2 hónap ismerkedés után jöttem össze. Úgymond húztam az agyát, próbáltam titokzatos maradni, felkelteni az érdeklődését. Bár már nem vagyunk együtt féléve, mégis még mindig szeret(én már nem) De akkor is jó érzés, hogy ennyire magamba tudtam bolondítani azzal, hogy nem vagyok könnyen kapható.
2010. nov. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
93%
Menj ár b.ziba. A pasikért majd meg kell küzdened meglátod... Amúgy meg nem szerezhetnél csajt, leírod 100x is vajon miért. És nem minden csaj ilyen, rossz helyen keresed. Az sem jobb ha minden lány levakar magáról. Lehet hogy ez esik jól, tudod van annyi bunkó pasi, mint a szemét és nem vagyunk rájuk kíváncsiak. A mai világban jobban örülünk azoknak, akik bókolnak egy kicsit. És nem tudom mások hogy vannak ezzel, de én nem ugrok egyből a pasi nyakába , nem elég ha lök 2 szép szót, nekem kell hogy ismerjem mielőtt összejövök vele, nem akarok negatív meglepetéseket... Ez csak az én véleményem...
2010. nov. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
93%
Boccs javítok, nem ár, át. És nem vagyok uncsi, sőt a többi csaj sem. Kössz a "bókot" bunkó...-.-"
2010. nov. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!