Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagytok ilyen uncsik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok ilyen uncsik?

Figyelt kérdés

Lányokhoz szólnék. Miért van az, hogy a srácoknak csupán kedveskedniük kell nektek és aztán összejöttök, párkapcsolatotok lesz velük vagy csak szexeltek? Sok ilyen csajom lehetett volna már, de olyan unalmas, miért nem lehet egy kicsit "vadászni" úgy értem marni egymást, miért csak a kedveskedés számít? Olyan unalmas és monoton, mondhatni 1 séma, hogy odamegy egy srác elereszt pár poénos bókot és akkor hú de aranyos és lesz is valami.

Én egyáltalán nem ezt csinálnám ha lenne kiszemeltem, hanem szórakoznék vele, szekálnám, kiforgatnám a szavait és közben úgy néznék, hogy tudja, hogy akarom őt. De egyszerűen nincs ilyen lány, mert mindenkit levesz a lábáról pár bók, annyira UNALMAS. Így szerezhetnék én is csajt, de akkor már inkább a jobb kezem.. oh bocsi, a bal, én azzal szoktam...


2010. nov. 17. 19:23
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%

személy szerint én ezt az "udvarlás" részt szeretem a legjobban. amikor még nincsen kapcsolat, csak úgy nézünk egymásra, jókat nevetünk, beszélgetünk, hülyéskedünk..persze azt sem szeretem ha egy fiú ott van a sarkamban.nekem is jó néha azon gondolkozni, hogy vajon miért nem ír rám msnen, vagy éppen hol van, mit csinál. :D

Rám ez egyáltalán nem igaz. Nem megyek bele kapcsolatba csak mert tetszek egy fiúnak, és "nincs más" :)


14/L

2010. nov. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
86%
Én nem vagyok ilyen, engem elég nehéz megnyerni, eddig mindenki feladta...pl. ha bókoltak én beszóltam nekik (persze nem azt, hogy "k*rva any/d" meg ilyesmiket) meg ha valaki próbál közeledni felém mindig elviccelem a dolgot... hát ez van...én próbálok rajta változtani :D
2010. nov. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem meg te vagy látens b*zi, ha meg tudtad unni a pinát:)

Nekem egyszerűen nem megy,főleg ha az orrom alá dugják:D

2010. nov. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:

19:32

Nem dugják az orrom alá, hanem inkább szerezni tudnék, de nem fogok kedvességet színlelni többé, mert nem vagyok az..

2010. nov. 17. 19:34
 5/54 anonim ***** válasza:
95%

megint 19:27 .


pont azoknak a lányoknak a hibája, hogy a legtöbb fiú mára teljesen bunkó,és egoista lett, hogy a lányok rájukmásznak..nem kell megküzdeni értük..: /

2010. nov. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:

19:36

De mire fel kellene megküzdeni értetek? Nem az őskorban vagyunk. Ha egy lány szeretne tőlem valamit, akkor lépjen, én rosszabb esetben nem fogom észrevenni, hogy ő erőteljesen néz vagy titokban les engem. HÁT LÉPJEN.

Ez a megküzdés dolog amúgy is nagyon-nagyon sántít, mert ha megküzdök egy nőért aki az enyém lesz, akkor ő csak azért fog velem lenni/szeretni, mert megküzdöttem érte, ha nem tettem volna akkor nem velem lenne hanem valaki mással, ergo ezzel ki is lőttük a szerelem létezését..

2010. nov. 17. 19:40
 7/54 anonim ***** válasza:
95%

19:36

más a felfogásunk :)

én úgy gondolom, hogy az, hogy odamenjek a fiúhoz, és hé te bejössz nekem az nem az én dolgom. a jelek természetesen igen. hogy úgy nézzek rá, hogy lássa, hogy mosolyogjak stb..

2010. nov. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:

19:45

Rendben ez a "megszokott" de el kell, hogy mondjam, bennem marhára olyan érzést szokott kelteni ez az "én lépek" dolog, mintha én lennék az alsóbbrendű, hogy odamegyek leszólítani, ezért nem is teszem meg, egyszerűen rossz érzést kelt bennem, ha ez miatt nem lesz sok nőm, akkor nem lesz, ilyen egyszerű. Elvagyok egyedül is.

2010. nov. 17. 19:49
 9/54 anonim ***** válasza:
100%
igen ez érthető, és eléggé szar megoldás. én is nagyon félek kezdeményezni egy fiúval aki tetszik nekem. még ha csak beszélgetést is. amúgy vannak olyan egós lányok akik rendesen elhajtanak. de azokat ha figyeled, vagy megismered csak látod, hogy milyen. : /
2010. nov. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:

20:00

Ja ez meg a másik, a "van egy srác akivel jóba vagyok, aki tetszik" általában mindenkinél akivel ismerkedsz van valaki aki "tetszik" neki, szinte kivétel nélkül. Nemrég beégtem egy lánynál, elkezdtem vele flörtölni, igaz ez neten volt, de volt kép, hang meg minden és azt hittem ő szeret "játszadozni" ezért úgy viszonyultam hozzá. És mire élőben találkoztunk összejött a másik sráccal, mert ő naponta 10x csörgette meg elárasztotta sms-ekkel... az agyam megállt. Ilyen egyszerűen szánalmas ez az egész. A csaj persze utólag a szerelemre fogta, de ha mondjuk én csinálom ugyan ezt akkor belém lett volna az.. annyira nevetséges.

2010. nov. 17. 20:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!