Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagytok ilyen uncsik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok ilyen uncsik?

Figyelt kérdés

Lányokhoz szólnék. Miért van az, hogy a srácoknak csupán kedveskedniük kell nektek és aztán összejöttök, párkapcsolatotok lesz velük vagy csak szexeltek? Sok ilyen csajom lehetett volna már, de olyan unalmas, miért nem lehet egy kicsit "vadászni" úgy értem marni egymást, miért csak a kedveskedés számít? Olyan unalmas és monoton, mondhatni 1 séma, hogy odamegy egy srác elereszt pár poénos bókot és akkor hú de aranyos és lesz is valami.

Én egyáltalán nem ezt csinálnám ha lenne kiszemeltem, hanem szórakoznék vele, szekálnám, kiforgatnám a szavait és közben úgy néznék, hogy tudja, hogy akarom őt. De egyszerűen nincs ilyen lány, mert mindenkit levesz a lábáról pár bók, annyira UNALMAS. Így szerezhetnék én is csajt, de akkor már inkább a jobb kezem.. oh bocsi, a bal, én azzal szoktam...


2010. nov. 17. 19:23
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha belegondoltok van igazság abban amit mond. De ez a sok plázap.csa miatt van(tisztelet a kivételnek), akik hamar leveszik a bugyit, mert azt hiszik ettől többek lesznek. Szerintem is sokkal izgalmasabb ha valakivel húzzátok egymás agyát, mert ezalatt az idő alatt még jobban megszeretheted, nem fogtok hamar egymásra unni és jobban megbecsül majd, ha várnia kell. Én is egy ilyen izgalmas, igaz szerelemre vágyom és reménykedek, hogy egyszer megtalálom. Úgy gondolom, hoy az így induló kapcsolatoknak van igazán jövője, nem az 1-2 hét után "összejövősöknek", pár hónap múlva már "szexelőknek". Az előző válaszomból az kimaradt, hogy majdnem 1 évig voltam a barátommal mégsem feküdtem le vele.Talán épp ezért szeret még mai napig.
2010. nov. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:

19:41

Nem rossz helyen keresem, nem is keresem...

Látod pont erről beszélek, "bunkó" és kész, ennyivel le vagyok tudva, nem veszik a fáradságot, hogy megismerjenek hanem "bunkó" és kész. PONT ezért uncsi. Akiket ismerek, most az arányok miatt kitalálok egy számot. Mondjuk 100 ember. Abból 50 hiszi azt, hogy bunkó vagyok, 50 pedig azt, hogy túl rendes. Szóval ennyit a híres kiismerésekről.

2010. nov. 19. 19:50
 33/54 A kérdező kommentje:

19:47

Köszönöm, hogy részben megértetted a mondanivalóm. :)

2010. nov. 19. 19:53
 34/54 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen egyetértek veled. Csak azt az egyet kifogásolom, hogy mindenkit egy lapra veszel. Én is sokszor ebbe a hibába esek, de belegondolok, hogy annak milyen rossz érzés lehet az adott kritika, akire nem vonatkozik.
2010. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
90%
Nem azért vagy bunkó mert tényleg az vagy. Nem tudhatom, nem ismerlek. De te sem ismered a világ összes csaját, hogy általánosságban "leuncsizz" minket.
2010. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:
Oké, nem mindenki igazatok van. De hogy nézett volna ki a kérdés úgy, hogy "Azok a lányok akikkel eddig érintkeztem életem során, miért olyan uncsik?" :D
2010. nov. 19. 19:59
 37/54 anonim ***** válasza:
90%
Jó ez igaz:) De odatehetted volna zárójelben, hogy tisztelet a kivételnek:P Így: Miért vagytok ilyen uncsik?(tisztelet a kivételnek) Már jobban néz ki:)
2010. nov. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
90%
Nekem jobban tetszett volna:) Akkor nem bunkózlak le:) Hány éves vagy, hogy ekkora a tapasztalatod az uncsi csajokkal kapcsolatban?
2010. nov. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 A kérdező kommentje:

Nem sok saját tapasztalatom van, de ami van az is erre enged következtetni, de elég az amit nap mint nap látok, higgyétek el.

17

2010. nov. 19. 20:06
 40/54 anonim ***** válasza:
100%
tudodmit, idegroncsot csinálok belőled, ha erre vágysz. ;D
2010. nov. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!