Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Hogyan értessem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan értessem meg vele?

Figyelt kérdés

Van egy srác,2 éve ismertem meg. Eleinte nekem nagyon bejött,de összejött az egyik barátnőmmel.Végül szakítottak miattam,mert szarul viseltem,azt mondta,hogy neki fontosabb a barátságunk. 1 hónap alatt túltettem magam a dolgon. Időközben a barátságunk megerősödött. De én nagyon sokat változtam külsőleg és belsőleg is. Egyszer nyári,amikor kint voltunk,rám mozdult. Többször voltunk kint kettesben,és le akart smárolni,de én nem akarok tőle már semmit sem. Nagyon szeretem őt,mint barátot,de semmi több. Egyre többször hozza fel a járás témát,mindig bókol. Már többször megmondtam neki,hogy nem szeretnék többet barátságnál,de akkor sem hagyja abba. Mit tegyek? Hogyan értessem meg vele?

Előre is köszönöm a válaszokat:)


2010. nov. 15. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:

sokkolo, paprikaspre, tokonrugas


igen egyertelmu jelek, nem is fogja tobbszor emlegetni

2010. nov. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kicsit enyhébb módszerre gondoltam :D:D:D:D
2010. nov. 16. 00:05
 3/4 anonim ***** válasza:
mondd meg neki konkrétan,hogy a bnődnek is szarul esne,ha most meg veled járna a gyerek,úgyhogy ezt tartsa tiszteletben.ha meg nem,akkor jöhet az első ötlete XD
2010. nov. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A tökönrúgást támogatom! És az még az enyhébb módszer.


Vagy ha tényleg finom akarsz lenni vele, pofozd fel.

2010. nov. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!