Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy értessem meg vele hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg vele hogy nincs esélye? Nem akarok bunkó lenni.17/L

Figyelt kérdés
van egy nagyon aranyos helyes srác aki elhívott egy randira még egy hete (már ismertem 1 társaságból korábban) de nagyon elbénázta nyomulós volt magáról beszélt és hiába jófej haverként meg jópasi nekem valahogy ez nem nagyon jött be meg egyébként is a legjobb nekem az ő legjobb haverja tetszik és ezt tudja meg mondtam neki hogy nem fogunk járni de valahogy nem fogja fel...állandóan azt mondja hogy majd..:S. de nem és nemtudom már hogy hogy mit mondjak hogy felfogja a dolgot nem akarom megbántani mert közbe kedvelem csak egyáltalán nem úgy ahogy ő szeretné..
2011. aug. 17. 01:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
,,Húzz a pi.csába vagy tökön rúglak, kisköcsög!" Ez biztosan használ majd. :D
2011. aug. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Csaj vagy nem?? Hol van ilyenkor a lekoptatós duma csajok azt nagyon vágják nem értem !!
2011. aug. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát ja, nagyon értetek a szívbe szúráshoz. Tisztelet a kivételnek.
2011. aug. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Beszabadult a sok összetört szívű!:D
2011. aug. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
hát ez az hogy én nem:/. hiába vagyok vele kicsitbunkó(amennyi még sztem belefér..)meg mondom neki hogy nem mi nem vagyunk együtt érted? és hiába tudja hogy bejön a haverja akkor sem fogja fel-_-
2011. aug. 17. 01:24
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen esetem... ezeknek nem használ a szép szó, nem fogja megérteni célozgatásokból. Kerek perec mondd meg neki, hogy neked ő nem tetszik, nem fogsz vele járni és legyen szíves, hagyjon békén téged ha haverként nem tud hozzád közeledni.
2011. aug. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont.
2011. aug. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
sajnos igen, nekünk pasiknál ha be lettünk etetve, ilyen kétértelmű lekoptatások nem használnak! Nálam is az volt: kedves, aranyos, hivott a tánc fellépésére... aztán nem irt, nem válaszolt, megkérdem mivan, jól leis cseszett, hogy nem ér rá, mit tudott volna irni, pedig 25-ök vagyunk mindketten. Amit ha elmondasz neki élőben, amit az utolsó irt (és nem levélben!) akkor azt van esélye megérteni, énis megértettem volna ilyen helyzetben
2011. aug. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Nekem is volt egy ilyen esetem... ezeknek nem használ a szép szó"


-.- jaj kérlek ne beszélj "ezekről" a pasikról úgy, mintha tárgyak lennének. Igenis van szive némelyiküknek. Néha még sirnak is utánatok esténként, amit soha nem tudtok meg, mert leszrjátok magasról

2011. aug. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát ha ennyire nem érti meg akkor ne foglalkozz vele és kész.Foglalkozz haverjával ha ő tetszik.Csak észre fogja venni magát.

L19

2011. aug. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!