Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még a ronda lányok is leépíten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még a ronda lányok is leépítenek, pedig átlagos vagyok. Miért?

Figyelt kérdés

még a ronda lányoknak sem jó egy átlagos kinézetű, de szerény nem egy macsó alkatú fiú?

én próbáltam nem a külsőt nézni, és mivel szép lányoknál esélyem sincs gondoltam próbálkozok a kevésbé helyes lányoknál, de ők is leépítettek.


miért van az hogy van 10 lány és 14 fiú, amiből van 4 jóképű srác és mind a 10 lány ugyanarra a 4 jóképű macsóra vár?

sőt ha kell akár sorba is állnak értük.


2010. nov. 6. 09:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:

Mondok nektek valami érdekeset:

A férfiak és a nők párválasztási szisztémája egy ördögi kör, míg az egyik a vele hasonló személyiségűt keresi a másik az ellentétét annak...tulajdonképpen nagyon nehéz megtalálni az egyensúlyt, ez biológia.

Azt tapasztaltam, hogy aki rondának vallja magát, akkor az is, de, ha meg vagy elégedve a külsőddel lehet nem jössz be mindenkinek, de a kisugárzásod, hat a környezetedre. Ezt kell kihasználni, magabiztosság, csak ne vigyük túlzásba.

Szóval ha ebből a 14 srácból még, ha nem úgy is érzed nem is tartozol a jóképűek közé, biztos, hogy leszel valamelyik lányra olyan hatással, hogy észrevegyen.

A lányokat a rosszfiúk vonzzák elsősorban, mert abban van kihívás...remélik, hogy kiválasztja a pasi és miattuk képes feladni addigi rossz énjét. Mint a filmekben.

Későn jönnek rá, hogy ez így nem működik, ekkor jössz te. Eszükbe jut, hogy vannak normális emberek is. :D

L/20

2010. nov. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
Az előzőt is én írtam, remélem segítettem...próbáltam a kérdésedre válaszolni. Menj fel egy közösségi oldalra és ott valami párkeresőre...még ha nem is azzal a céllal, de ismerkednél és növelné az önbizalmad biztos vagyok benne.
2010. nov. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
Te utolsó te csak ne adj neki tanácsokat.Mert ő márt az enyém,nem fog ismerkedni senkivel sehol!!!!!!!!!
2010. nov. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:

Miről beszélsz, felőlem ismerkedhet veled, ha akar. Neked adom, én általánosságban tanácsot adtam neki. Különben is elég gáz, hogy így lestoppolod, mint valami óvodás.

L/20

2010. nov. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:

Különben is ha nem vetted volna észre ennek az oldalnak a lényege, hogy megválaszoljuk mások kérdéseit és tanácsot adjunk! A féltékenységed meg azt bizonyítja, hogy jó tanácsot adtam.

L/20

2010. nov. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
Az utolsónak.Remélem a te pasid megfog csalni!!!!!!!!Szivből remélem!Megazt is ,hogy társkereső oldalakon fog regisztrálni.A te fajtádnak az való...Menj oda sok értelmes embert fogsz ott találni......
2010. nov. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:

Még erre szeretnék válaszolni:Különben is elég gáz, hogy így lestoppolod, mint valami óvodás.

L/20 Te fajtádnak mindegy.

2010. nov. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
JAJ véletlen elküldte a te fajtádnak mindegy kivel mikor van.Csak tudod van egy erkölcsi norma.Ha van párom az csak enyém.Biztos ti felétek másképpen van...........
2010. nov. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:

Na nézd, már virtuálisan is összeverekednek érted a pasik! Mit akarsz még?

Te nem Ádám vagy amúgy?

2010. nov. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 A kérdező kommentje:
Nem Ádámnak hívnak. És nem járok innen senkivel, úgyhogy nem értem miről van szó...
2010. nov. 9. 17:03
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!