Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még a ronda lányok is leépíten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még a ronda lányok is leépítenek, pedig átlagos vagyok. Miért?

Figyelt kérdés

még a ronda lányoknak sem jó egy átlagos kinézetű, de szerény nem egy macsó alkatú fiú?

én próbáltam nem a külsőt nézni, és mivel szép lányoknál esélyem sincs gondoltam próbálkozok a kevésbé helyes lányoknál, de ők is leépítettek.


miért van az hogy van 10 lány és 14 fiú, amiből van 4 jóképű srác és mind a 10 lány ugyanarra a 4 jóképű macsóra vár?

sőt ha kell akár sorba is állnak értük.


2010. nov. 6. 09:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
Hahó nekem megfelelnél.Hány éves vagy?Ronda vagyok ám.
2010. nov. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 A kérdező kommentje:

9:41: ha komolyan gondolod akkor írj egy mailt képpel.

bocsi csak azért van erre szükség, hogy kiszűrjem azokat akik szórakozni akarnak rajtam...

22 vagyok

2010. nov. 6. 09:44
 13/74 anonim ***** válasza:
Látod te is egyből a képet kéred.Biztos nem is tetszenék.Elküldenél a fenébe.Pedig én komolyan gondolnám veled.
2010. nov. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
Az nem gond ha idősebb vagyok?
2010. nov. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 A kérdező kommentje:

Már ne haragudj de a stílusod alapján egy 18-25 közötti srác lehetsz, aki szórakozni akar velem.

Ennyire már tapasztalt vagy hogy kiszűrjem az ilyeneket.


én mindenesetre felajánlottam. annyira már tapasztalt vagyok, hogy ne sétáljak bele ilyen egyértelmű csapdákba. sorry :)

2010. nov. 6. 09:50
 16/74 A kérdező kommentje:
mondom, ha küldesz emailt képpel hogy tudjam nem csak szórakozol velem, akkor ott majd megbeszéljük.
2010. nov. 6. 09:51
 17/74 anonim ***** válasza:
Küldtem emailt de képet nem tudok.Nem jó a digitálisom.Olvasd el az emailt.Ha gondolod megadom a telo számomat is.Én nem szorakozok veled.
2010. nov. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
83%
A lány barátaid csak nem akartak megbántani, valszeg csúnya vagy, a lányoknak pedig a külső a legfontosabb.
2010. nov. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
46%

"a lányoknak pedig a külső a legfontosabb."

ezt köszönöm a normális nők nevében. mi is szeretünk titeket, kedves előítéletekkel teli férfiak, akik nem képesek átlátni a sok buta nőn, és felülkerekedni egy klisén, amit korántsem lehet ráhúzni mindenkire.

2010. nov. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
46%
A normális nők se jönnek össze ronda pasival.
2010. nov. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!