Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még a ronda lányok is leépíten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még a ronda lányok is leépítenek, pedig átlagos vagyok. Miért?

Figyelt kérdés

még a ronda lányoknak sem jó egy átlagos kinézetű, de szerény nem egy macsó alkatú fiú?

én próbáltam nem a külsőt nézni, és mivel szép lányoknál esélyem sincs gondoltam próbálkozok a kevésbé helyes lányoknál, de ők is leépítettek.


miért van az hogy van 10 lány és 14 fiú, amiből van 4 jóképű srác és mind a 10 lány ugyanarra a 4 jóképű macsóra vár?

sőt ha kell akár sorba is állnak értük.


2010. nov. 6. 09:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim válasza:
A leg 1. a legegyértelműbb! Tényleg nem lesz senki az olyan lányokból!
2010. nov. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 A kérdező kommentje:

érdekes módon az olyan lányok mindig letudnak maguknak akasztani egy gazdag férfit aki eltartja őket.

emberileg valóban senkik lesznek, de anyagilag nem.


és kit érdekel az emberiség a mai világban? senkit.

2010. nov. 7. 08:30
 33/74 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésekre a lehetséges válaszok:

1.Nem átlagos vagy, hanem ronda.

2.Külsőleg valóban átlagos vagy,de egyébként nem vagy jófej, nincs humorod, és baromi unalmas (ezekről a tulajdonságaidról hiszed azt h szerénység) vagy.

3.Egy lány megérzi a vonzalmat irányába, és kétlem, h ez meglenne, ha azt gondolod róluk, h rondák.

4.Szimplán egy gyökér vagy.


Szerintem ezek közül valamelyik, úgy 80%, hogy a negyedik.

2010. nov. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 A kérdező kommentje:
lehet hogy nem vagyok túl érdekes, de ők sem azok a nagyon izgalmas lányok voltak:)
2010. nov. 8. 22:34
 35/74 anonim ***** válasza:
Húzzál már a pics@ba kérdező! te képes vagy így kikezdeni egy lánnyal, hogy rondának és érdektelennek találod? lehet hogy "rondák" szegények, de még mindig különbek nálad. Méghozzá azért, mert nekik van büszkeségük, és elhajtják azt, akiben nem látnak fantáziát, ellentétben veled, akinek már mindegy lenne, csak lyuk legyen... Szánalmas vagy, és ezt a lányok is érzik!
2010. nov. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim válasza:

Szerintem nem kell kevésbé szép lányoknál próbálkozz, simán ha jófej és vicces vagy akkor szeretni fognak a lányok, a szépek is.

Ne úgy állj hozzá, hogy úgysincs esélyed. Mutasd a legjobb arcod, mosolyogj sokat és nem lesz semmi baj.

És ne félj a kudarctól, mi van ha visszautasít?Semmi, rengetegen vannak akikkel jól kijönnél. És e a neten próbálj ismerkedni, személyesen a legjobb.

És a leggyakoribb módszerek simán jók: vonaton szóba elegyedsz valakivel vagy csak a kiszemeltet elhívod egy moziba, kávéra vagy valami izgalmasabb programra.

Nevettesd meg és nyert ügyed van.

Remélem segítettem:)

Minden jót, sok sikert:)

2010. nov. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:

Azért egy ronda lány is megérzi ha csak azért érdeklödnek utánuk mert a pasi lejebb adot az igényeiből.

Mégis hogy gondolod ha kedves vagy egy ronda csajal rögtön eldobja a bugyiját mert te hozzájuk képest olyan húúú de jó csávó vagy.

2010. nov. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 A kérdező kommentje:

23:01: ismersz engem? :)

ha csak lyukat keresnék akkor k*rvához mennék, igaz pénzbe kerül, de akkor mehetek amikor csak akarok. nem tökölnék ennyit a barátnőszerzéssel.


mint már leírtam, azért néztem a belsőt, mert szerettem volna egy barátnőt, aki szeret, akit érdekel mi van velem és mindezt viszonoznám is persze.

eddig csak interneten ismerkedtem, tehát honnan tudná, hogy nem jött be nekem? pár levélből meg msn-es beszélgetésből ezt lehetetlen kivenni.

persze te nyilván rájössz mert hiper szuper érzékeid vannak...

2010. nov. 9. 08:11
 39/74 A kérdező kommentje:

01:19: mondom hogy a szex része csak másodlagosan érdekel.

és bevallom őszintén igen azt gondoltam, de nem azért mert egy olyan jócsávó vagyok, hanem azért mert ezekkel a lányokkal nem nagyon kezdenek ki a pasik.

az egyikről pl. kiderült hogy 3-4 hónapja kezdett ki vele utoljára pasi, de annak sem voltak komoly szándékai. ennek ellenére néhány levél és egy msn beszélgetés után megszakította velem a kapcsolatot, úgy hogy megjátszotta hogy örült nekem.

úh. igen azt gondoltam hogy könnyebben ki lehet velük alakítani egy lelki kapcsolatot és odaadóbban fognak tudni szeretni mint azok a lányok, akik szinte soha sem voltak egyedül.

2010. nov. 9. 08:15
 40/74 A kérdező kommentje:

23:18: személyesen sajnos nem merek csajozni. vonaton nem utazok :(

helyi tömegközlekedésen meg furán venné ki magát ha elkezdenék valakivel beszélgetni.

2010. nov. 9. 08:17
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!