Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Engedjem el akivel ismerkedek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem el akivel ismerkedek pasit, ha nekem nem jó de évek óta egyik se az?

Figyelt kérdés

Szakitás ota ismerkedem es kb mindenkivel kapcsolatban olyan dolgok nem tetszenek nem birom hogy évek ota igy senkim sincs.


A mostaniról kérdeznéj hogy jol látom hogy engedjem el őt is ugye? Vagy adjak esélyt? Mert elvégre normális.


A bajom vele az hogy nekem ugye vannak a "földi" dolgaim, munka lakbér vagy munkahelyi mobbing hitelek probálok kitörni haladni fejlodni tanulni vagy pl aki zaklató szomszédok, a napi életem ez hogy folyamat fejlodésen megoldásokon vagyok, szabadidőben próbálok magamra adni sportolni vagy rendbe rakni a lakast tervezek robotporszit is venni, mindemellett hiányzik persze egy férfi, egy társ akivel neha elmegyunk valahova aki velem él velem alszik aki hoz vmi színt is az egészbe meg stb.


A mostani meg olyan akivel ismerkedem, hogy kb több órákat beszélgetunk, ha el is mondom a napom hetem vagy életem darabjait vagy sztorikat meg ő is pl munkahelyi dolgok, vagy az életben amik vannak, ezek ugy pár perc és állandoan elkanyarodik filmekre a témája, vagy poénokra, ufókra csillagászatra vagy épp a politikárol csevegunk vagy fél órát, vagy tök baromságokom viccelődünk röhögünk, szoval mikor órákig hallgatom pl azt hogy melyik film mirol szólt amit nézett, meg ezek, én ugy érzem egyre jobban távolodok tőle holott érdekelnek engem is ezek, de 90%-ban ezekrol vab szó nála csillagok ufok filmek, vagy pl szabadulójátékok, hobbik, és mikor pl belémálltak az utcán, vagy zaklatnak, vagy megint hitelt kellett felvennem, vagy akármi van is pl voltam egy tök jó egésznapos programon, vagy akármi, és utána felhiv en alig birok átkapcsolni a "baromságokra" vagy laza témákra csillagokra filmekre meg nevetésekre a kvázi semmiken meg ezek.


Olyan a srác mintha élete se lenne. Csak munka után a filmek és teljesen boldog kiegyensulyozott ebben.

Es ugy érzem nem is a földön jàr valahogy. Én meg a fóldön élek akivel itt helyben személyes konfaktok események torténnek vagy a karriert nyomnám néha nehéz is az egész, es nem tudok áttérni arra a "rezgésre" avy rezonancia vagy mi ez hogy nekem idom energiám kedvem legyen (amit ismétlem alapbol amugy érdekelne) csillagokra filmekre hülyülésre.


Lehet tul körbemagyaráztam, remélem kivehető de szóval mondjam meg neki hogy hagyjuk egymást?


Nagyon tervezi a randikat az életet vagy akármit velem nagyon rám van állva állandoan hiv több órákra is kb olyan is mintha már most kapcsolat lenne, de ez mellett folyamat azt érzem hogy köze nincs az életemhez a srácnak meg még az agya is teljesen máshogy jár mint nekem.


Nem mondtam neki de én pl 10 éve ha néztem utoljára filmeket annyira sajnálom hulyeségekre illuziokra az időmet. Alapvetoen előadásokat nézek önismereti fejlődési vagy pszichologiai vagy kitöréshez tanulni vmi gondolkodásmódot, vagy pl az vigasztal meg ha munkahelyen mobbingoltak (videok arrol mit tehetunk ellene miert csinálják meg stb)vagy állasokra pályázom, gyakorolni akarom a vezetést álmodozom a kocsirol hogy valaha is fennt fogok tudni tartani egy kocsit, valaha is lesz lakásom, vagy valamikor csak vmi zene fulesben ugrálok fittneselek rá vagy épp relaxmusic meg stb. Es nem vagyok képes filmet se nézni mert az olyan mintha az életem venné el ill az életemből órákat. Nekem eddig amugyis filmbeillo volt az eletem. Rengeteg kalandok izgalmak autoversenyek akár vagy fegyverek szerelmek drámák eltünések vagy bármi. Eddig az összes volt párommal rendesen zajlott az életünk tévénk se volt..


Meg legitoljára pl moziba is csak azert mentunk be haverokkal hogy füvesen nézve lehet király lesz.(az ilyen egyszeri probáljuk ki dolog volt nem kell túlkombinálni.)


Sajnálom amugy elengedni dehát eddig is elengedtem sok mást már évek alatt annyira nem valók hozzám. Persze mindenkivel merően más bajom van.


A mostanival csak ez. Hogy az egész gondolkodása agya a fipmek csillagok és marhulás. Ez az alap személyisége a csávónak..


Amugy meg normalis rendes intteligens tetszene is mondogám is tehát jo lenne..



#filmagyú pasi
ma 15:13
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
A leírásodból ítélve szerintem nincs időd kapcsolatra. Illetve inkább olyanra, amikor nyugiban elvagytok egymással, és úgy "vagytok". Abba amit leírsz kb ez fér bele.
ma 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Eddig is volt kapcsolatom mindig. Együtt is éltünk. Belefér bárki.
ma 21:33
 23/29 anonim ***** válasza:
Addig is míg le nem zárod a kapcsolatot, a telefonon le lehet némítani a mikrofont, közben elmehetsz mosdóba, főzhetsz, akár beszélgethetsz is rövidet mással, közben néha visszakapcsolod a mikrofont és belemondod hogy aha, megint némít, eszel nyugiban néha falatok között visszakapcsolod hogy aha vagy mondasz valamit a témában, és lehet észre se veszi hogy vacsoráztál fürödtél míg előadja a semmi értelmét a mindennel meg az ufókkal és a politikával.
ma 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Nem kapod meg a figyelmet, csak ezt az elvont tudományos hülyeségeket, ami lefáraszt, és leszív. Nemn sok értelme van így, ha belül halálra idegesít a hülyeségeivel. Tök más beállítottságú. Én nem bírom az okoskákat, elfáradok. :D
ma 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem hagyd ott őt. Ő sem tűnik kosernek, de te is ellenszenves vagy. Olvasd el még egyszer a kérdésed és meglátod, ki az ostoba. Aki nem érti, amit igénytelenül odahánytál, vagy te, aki igénytelenül idehánysz mindent.
ma 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

De én is nezek pl ufokrol videokat stb. Nem az hogy más beallitottságu.

Talán a figyelem hiányozhat akkor?


Tegnap azon gondolkodtam ha tök másrol is beszélünk mindig ami aktualis vagy fontos lenne vagy az életbe vágna vagy értelme is lenne lehet talán nem is a téma számít.

Maga a gondolkidás csak.


Lehet ha gödörben van vki pl en lehet pont nem az segitene ha a földet elemzem vagy a gödör mereteit meg az útirányt és rájövök arra hogy segítség nélkül ki nem jutok soha, hanem pl csak lesem az eget bakker meg az érdekel fázom e, meg milyen szép esőben a villámok,es csak ennyi, es a viz meg feltölti a gödröt és kiúszok.

Tehát lehet teljesen másrol valo kommunikációnak is (mint ami fontos lenne vagy számítana) lehet értelme az életben az miatt csupán hogy egy másjellegű a gondolkodás?


Vagy pl ha egy bölcsis megtanulja hogy a háromszögalakú lyukba teszem a háromszöget stb azzal mondjuk megtanulhatja az életbe passzoló dolgokat is pl vannak különböző emberek akikkel különbözően kell beszélni, hogy célt érj el. Meg ugye megannyi mást is átvihet az eletbe ebből hogy csak kirakózik kockázik aminek látszólag köze sincs az emberekhez és de mégis lesz.


Már ezen agyalok vele, ill erre nyitotta vagy nyitja meg a szemem lassan, hogy néha valszeg nem is a téma számít.


Ő nyugalomban él, elvan, én meg stresszben aggodalomban, megélhetési zavarokkal.

Neki fix munkahelye van nagyon régóta, en váltogatom egyik se jo soha(a mostani a mobbing miatt sem), es igy tovább.


Tehát vmit csak jobban tudhat.


Tehát lehet ha az ufokrol is beszél csak(amugy nem tudományos alapokon beszelgetunk hanem csak ugy lazán. Nem okoskodik.)abban lehet mégis van olyan üzenet amit átkovertálva(mint kockákat az emberekre vetítve) az én szánalmas életemhez talán megoldasokat is adhatna?

ma 22:11
 27/29 anonim ***** válasza:
Persze hogy nyugalomban él mert előad, elveszi az idejét másoknak nyugiban, nem is foglalkozik vele mással nagyon mi van. Kicsit veszélyes ilyenekkel lenni, mert nem tudjuk mennyire lehet rá számítani, ok hogy neki van pénze de attól neked nem lesz. De próbálhatsz tőle eltanulni valamiket, mindenesetre sose maradj éhes miatta meg ne szenvedj miatta, mert ő nem fog mással foglalkozni a saját dolgaiddal neked kell, nem fog belegondolni hogy ja amúgy most estél haza a munkából meg mi lehet veled.
ma 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Üzenetben lehet válaszolni?
ma 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

27 nekem is derengett itt vmi kimondatlan manipulációs vagy tudta nélkül nárcis "árny vagy árnyék" is, de hogy tényleg le se lehet vele tenni a telefont, és még magamat is háttérbe szorítom azalatt, aztán mikor végre letesszük en már csak berogyok kb az ágyba és semmi másra, pl szoc.kapcsolatokra vagy bármire ami az én agyamban lenne, akár egy engem érdeklő zenére estére, vagy bármire erőm se marad.

Ez meg tényleg a tipik nárcik kezdeti lépései is.


Habár ő olyan jámbor mindig nyugodthangú és kedves, es állandóan kiegyensúlyozott is, hogy a valodi nárciktól messze lehet, igy komolyan nekem fura volt ez is hogy egyáltalán hasonlóságot vélek felfedezni a féltékeny beteg kontrklmmániás bántalmazók és közte.

De azok is pont igy kezdik tipikusan, hogy "éjjeled es nappalod" is csak az övé es semmire nem marad kapacitásod.

ma 22:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!