Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, érdemes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, érdemes lenne ezt a lépést megtennem, vagy engedjem el?

Figyelt kérdés

Kicsit gyerekes a kérdés, kérlek, nézzetek el nekem.

Szóval hétvégén egy foglalkozáson vettem részt, elég sokan voltunk, de a vége felé figyelmes lettem arra, hogy az egyik fiú többször is engem keres a tekintetével.

Mikor észrevette, hogy én is nézem, zavarba jött, de egy kis idő elteltével megint felém nézett, viszont bemutatkozni, vagy váltani néhány szót, ezekre nem volt már idő, mert nem maradtam a foglalkozás végéig.

A nevemet 90%, hogy nem tudja, mert nem volt közös bemutatkozás, de én tudom az övét, mert a legelső nap mellette ültem néhány percig, és láttam a nevét a lapján.

Felkeressem őt Facebookon, vagy ne?

Nem szeretnék magamból bolondot csinálni, ezért fordulok a gyakori népéhez tanácsért.

Előre is köszönöm a válaszokat!


22/L



2020. jan. 23. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez elsulhet jól és rosszul is
2020. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Fuuu én nagyon sokszor csináltam ilyet. “Sokszor”. Volt rá példa. Bekovettem csak instan, vagy bejeloltem. Szerintem amugy nem cink, főleg, ha úgy érezted nézeget. Én mindig jól jöttem ki ezekből
2020. jan. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De lány létemre nem kínos az ilyesmi?

Ráadásul szerintem idősebb is vagyok nála.


(Zöld kezek mentek!)

2020. jan. 23. 20:41
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne kínos, 2020-ban? Nyugodtan kezdeményezhetsz, butaság lenne egy jó lehetőséget elszalasztani csak azért, mert a nagymami nem így csinálta...
2020. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki, akkor se ha te vagy a lány.

Max nem foglalkozik veled. Veszteni nem vesztettél semmit, hülyét se csináltál magadból, mert most mi van abban, ha ismerősnek jelölsz valakit, akit megismertél valami összejövetelen. Manapság a közösségi oldalak idejét éljük, mindenki ott képes csak kommunikálni... nincs abba semmi rossz, ha bejelölöd.

Viszont ha ő ezekután nem keres téged, akkor hagyjad. Azért ne te csinálj mindent. Ha nem keres, akkor max maradtok ismerősök az oldalom és annyi.

2020. jan. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudsz egy ésszerű érvet arra, hogy miért ne jelöld be, és köszönj rá, akkor ne tedd meg.

A mert nő vagyok, az inkább leszek macskás vénasszony, minthogy kimutassam, hogy valaki tetszik és hasonlók nem ésszerű érvek, csak mondom.

2020. jan. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Egyetlen kétségem az életkoromból adódik, mivel több, mint valószínű hogy néhány évv fiatalabb nálam az illető.

2020. jan. 23. 21:48
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gond. De egybkent most őszintén mit veszithetsz?
2020. jan. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%

És akkor mi van?


Olyan dolgoktól félsz, amik nem hordoznak igazi veszélyt, legfeljebb a korlátolt barátnőidnek nem fog tetszeni.

De gondolom senkinek nem az a célja, hogy macskás nénik legyetek, büszkén rá, hogy férfiért soha semmit nem tettetek.

2020. jan. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Rockarc ***** válasza:
100%

Magadnak keresel baratot, nem masoknak. Ha fiatalabb, akkor az. Ha neked megfelel, masnak nem sok koze van hozza. Siman jelold be, lehet most is teged keresgel a FB-on abbol a minimalis informaciobol, amit tud rolad.


43F

2020. jan. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!