Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan engedjem közel magamhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem közel magamhoz őt?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel jól elvagyunk csak nem merem átadni magam neki. Mármint bízni nehezen tudok benne. Nagyon sok pasi becsapott. Ő mindig mondja, hogy nagyon szeret és mindig mellettem lesz. És amikor szétválunk nagyon rossz neki. Egyátalán nem rossz szándékú és indulatú ember. Ezért rosszul érzem magam amiért félek közel engedni magamhoz. Hogyan tudnék ezen javítani ?

2022. júl. 3. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Győzd le a félelmed, egyszer-kétszer engedd magadhoz, aztán jön minden magától pro vagy kontra. Vagy így akarod leélni (félelmekkel) az életed?
2022. júl. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%

Miért kéne javítani?

Nekem is volt olyan akiben kapásbol nem bíztam, kapásbol le is oltottam, hát ő ezt nem hagyta, küzdött es csakazért is ráment arra, hogy el fogja érni a bizalmam, ha kell tuzon vizen át is.

Nagyon sokáig játsuottuk a macska egeret, mire én azt mondtam neki rendben annyit elért hogy 5 percre szóba állok vele beszelni.

Abbol az lett hogy pirkadatig mosta a fejem és bizonyított.

Aztan akkor is otthagytam még.

Elmentem 100 km rel arrébb dolgozni élni és utanam jött.


A lényeg elérte azt amit saját magam sem hittem volna el magamrol

Megkapta a bizalmam.

2022. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SaJt01 ***** válasza:
74%

Hát az előző válasz zseniális!

'miért kéne javítani'


-Otthon folyik a csap akkor is ha elzárom, mit csináljak?

-hadgyad csak! Úgy van jól, idővel evezhetsz melóba is.


Ez a srác perspektívából akibe nem tud bízni a másik, eléggé lélek örlő. Főleg hosszú távon. Minél tovább húzod a másik agyát a saját döntésképtelenséged miatt, annál jobban romlik minden kilátás. Ha elég sokat elhúzod az időt, lehetsz Angelina Jolie, akkor sem fogsz felérni a megnőtt elvárásokhoz. Ha mégtovább húzod egyszer csak rájön a másik hogy nem kell neki éveken keresztül házhoz menni az elutasításért, rengeteg más ember meg dolog van az életben ami nem hoz le így az életről. Nem jó ez se neked se neki.


Ülj le és őszintén gondold végig mit akarsz. A frontális lebenyed az agyadban arra van hogy bármilyen ösztönt felülírj. Még a legzsigeribb, hűllő agyból felmerülő félelmeket is. Nem vagy állat, azt teszel amit akarsz és felelős vagy a döntéseidért, akkor is ha állatként élsz.

2022. júl. 7. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%

A bizalmatlanság az onvedelem. Szerintem igenis szolgáljon rá a másil a bizalomra.

Alfákban se kell bizni meg ostobának lenni

2022. júl. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!