Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Engedjem el akivel ismerkedek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem el akivel ismerkedek pasit, ha nekem nem jó de évek óta egyik se az?

Figyelt kérdés

Szakitás ota ismerkedem es kb mindenkivel kapcsolatban olyan dolgok nem tetszenek nem birom hogy évek ota igy senkim sincs.


A mostaniról kérdeznéj hogy jol látom hogy engedjem el őt is ugye? Vagy adjak esélyt? Mert elvégre normális.


A bajom vele az hogy nekem ugye vannak a "földi" dolgaim, munka lakbér vagy munkahelyi mobbing hitelek probálok kitörni haladni fejlodni tanulni vagy pl aki zaklató szomszédok, a napi életem ez hogy folyamat fejlodésen megoldásokon vagyok, szabadidőben próbálok magamra adni sportolni vagy rendbe rakni a lakast tervezek robotporszit is venni, mindemellett hiányzik persze egy férfi, egy társ akivel neha elmegyunk valahova aki velem él velem alszik aki hoz vmi színt is az egészbe meg stb.


A mostani meg olyan akivel ismerkedem, hogy kb több órákat beszélgetunk, ha el is mondom a napom hetem vagy életem darabjait vagy sztorikat meg ő is pl munkahelyi dolgok, vagy az életben amik vannak, ezek ugy pár perc és állandoan elkanyarodik filmekre a témája, vagy poénokra, ufókra csillagászatra vagy épp a politikárol csevegunk vagy fél órát, vagy tök baromságokom viccelődünk röhögünk, szoval mikor órákig hallgatom pl azt hogy melyik film mirol szólt amit nézett, meg ezek, én ugy érzem egyre jobban távolodok tőle holott érdekelnek engem is ezek, de 90%-ban ezekrol vab szó nála csillagok ufok filmek, vagy pl szabadulójátékok, hobbik, és mikor pl belémálltak az utcán, vagy zaklatnak, vagy megint hitelt kellett felvennem, vagy akármi van is pl voltam egy tök jó egésznapos programon, vagy akármi, és utána felhiv en alig birok átkapcsolni a "baromságokra" vagy laza témákra csillagokra filmekre meg nevetésekre a kvázi semmiken meg ezek.


Olyan a srác mintha élete se lenne. Csak munka után a filmek és teljesen boldog kiegyensulyozott ebben.

Es ugy érzem nem is a földön jàr valahogy. Én meg a fóldön élek akivel itt helyben személyes konfaktok események torténnek vagy a karriert nyomnám néha nehéz is az egész, es nem tudok áttérni arra a "rezgésre" avy rezonancia vagy mi ez hogy nekem idom energiám kedvem legyen (amit ismétlem alapbol amugy érdekelne) csillagokra filmekre hülyülésre.


Lehet tul körbemagyaráztam, remélem kivehető de szóval mondjam meg neki hogy hagyjuk egymást?


Nagyon tervezi a randikat az életet vagy akármit velem nagyon rám van állva állandoan hiv több órákra is kb olyan is mintha már most kapcsolat lenne, de ez mellett folyamat azt érzem hogy köze nincs az életemhez a srácnak meg még az agya is teljesen máshogy jár mint nekem.


Nem mondtam neki de én pl 10 éve ha néztem utoljára filmeket annyira sajnálom hulyeségekre illuziokra az időmet. Alapvetoen előadásokat nézek önismereti fejlődési vagy pszichologiai vagy kitöréshez tanulni vmi gondolkodásmódot, vagy pl az vigasztal meg ha munkahelyen mobbingoltak (videok arrol mit tehetunk ellene miert csinálják meg stb)vagy állasokra pályázom, gyakorolni akarom a vezetést álmodozom a kocsirol hogy valaha is fennt fogok tudni tartani egy kocsit, valaha is lesz lakásom, vagy valamikor csak vmi zene fulesben ugrálok fittneselek rá vagy épp relaxmusic meg stb. Es nem vagyok képes filmet se nézni mert az olyan mintha az életem venné el ill az életemből órákat. Nekem eddig amugyis filmbeillo volt az eletem. Rengeteg kalandok izgalmak autoversenyek akár vagy fegyverek szerelmek drámák eltünések vagy bármi. Eddig az összes volt párommal rendesen zajlott az életünk tévénk se volt..


Meg legitoljára pl moziba is csak azert mentunk be haverokkal hogy füvesen nézve lehet király lesz.(az ilyen egyszeri probáljuk ki dolog volt nem kell túlkombinálni.)


Sajnálom amugy elengedni dehát eddig is elengedtem sok mást már évek alatt annyira nem valók hozzám. Persze mindenkivel merően más bajom van.


A mostanival csak ez. Hogy az egész gondolkodása agya a fipmek csillagok és marhulás. Ez az alap személyisége a csávónak..


Amugy meg normalis rendes intteligens tetszene is mondogám is tehát jo lenne..



#filmagyú pasi
ma 15:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%

Bocsi, de feleslegesen nagyon sok a rizsa 1 szimpla kérdés köré építve.

Ha ennyit kell magyaráznod valamit egy kérdéshez, akkor maga az alap felvetés a kérdésben lesz a helyes válasz vagyis: engedd el.

ma 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Megszoktam hogy gyk-n valahogy mindent husszor kell elmagyaraznom. Teljesen rámragadt ez a stilus bocsi. De itt egymondatokbol sokszor nem értenek.


Pl valaszban ha egy mkndatban válaszolok lepontozzák. Amikor megmagyarázom meg fel hogy hu de igazam volt.



Ha belegondolok a randikba hogy képes lenne egész este ejszaka zsibbasztani az agyam hát már előre rosszul vagyok.


Lehet csak magammal küzdök hogy na megint off mégegy. Pedig már örültem hogy végre rendes normális nem sérült féltékeny barom akármilyen pasival is találkoztam végre. Felgyúlt bennem a remény:(

Ami most szertefoszlik:(

ma 15:24
 3/21 anonim ***** válasza:
47%

Ne már az 1-es pont az a nem normális aki nem kell neked. Türelmetlen, leszarja a másik embert, mit neki a más szövege, ő akar beszélni.

Nekem az egész kifejtésed követhető sőt tökismerős volt, mert én is azt vettem észre mennyi a film mániás és engem is untat mikor a párom olyan semmi csak a szokásos sztori filmeket néz és erről akar beszélni. Nekem bőven elég 1-2 havonta 1 film, de azt se nézem agyon huszadszor. Tv-nk nincs. Néhányan viszont teljesen rá vannak kattanva a filmekre. Sajnos esélyes hogy nem figyel rád és ebből még nagyon sok bajod lesz, esetleg próbáld leállítani a szokásos témáit és beszélj neki a napi megoldandó amúgy átlagember számára akár szórakoztató dolgokról ami neki dögunalom lesz és esélyes hogy bunkó lesz veled vagy kiábrándul, vannak ilyen emberek. De aki nem viszi túlzásba néhány filmről jó dumálni. Csak ja valahogy túl sok, a párom is túl sokat beszél róla viszont az exem még sokkal film mániásabb volt, rám egyáltalán nem figyelt csak az álomvilágában éltem mint tökély, meg a filmek és világmegváltások. Ha meg beszéltem valamiről pl csöpög a csap vagy vegyünk valamit, annyi az álomvilágnak.

ma 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%

3-as ... elgurult a gyógyszer? "Mit neki a más szövege ő akar beszélni" ... wtf, a 1-es komment nem is volt hosszú, hogy igazoljon téged, mi az hogy "csak ő akar beszélni" 😅 Meg hol jött le hogy türelmetlen egyáltalán a másik. bruh aki nem normális és mindent mindenbe belelát, az te vagy.


Általánosan volt szó arról, hogyha az ember ha valamit nagyon túlmagyaráz, ott általában az alap kérdésben felvetettet akarja meghozni döntésként. Ez maga már a válasz ami segítheti a kérdezőt dönteni.


Utána a kérdező normálisan is reflektált erre, csak te nálad gurult el a gyógyszer.

ma 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Még nem is találkoztatok? Akkor minek telefonálgattok annyit? Én 1-2 nap írogatás után elmentem mindenkivel randira, akivel megvolt az összhang. Nem virtuálisan kell élni az életet, haló. Amúgy meg ha már tali előtt se érzed vele az összhangot, akkor meg pláne felesleges erőltetni.
ma 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Mert az 1-es kifejtette hogy túlmagyarázás esete forog fenn, szerintem pedig nem, mert minden info kellett a sztorihoz. Mivel túlmagyarázásnak nevezte a sima kérdés kifejtést, ebből következik számomra hogy ez türelmetlenség, emellett elég arrogáns, és az arrogáns emberek általában szeretik a saját hangjukat hallgatni, még ha sokszor szent ember köntösébe bújnak is, elég sok ilyet ismertem már munkákkal kapcsolatosan is. Nem kell idegeskedni rögtön, annyi jó van az 1-e kommentben hogy általában véve ha valaki túlmagyaráz valamit az nem mindig jó, de ez a kérdés teljesen jó kifejtős érthető.
ma 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Engedd el, szabadítsd meg őt magadtól.
ma 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
54%

Nekem nőként egészen más tapasztalataim vannak. Pl én azt nem szeretem, hogy akikkel ismerkedek, azok egyszerűek, mint a tök.

Én pont hogy szeretnék filmekről, a világ dolgairól beszélni, de akikkel én ismerkedek, azok ha filmet is néznek, leragadnak a szuperhősös filmeknél vagy vígjátékoknál.

Pedig eléggé melankólikus személyiség vagyok, jó ha érzelmekről is beszélünk, legyen meg az egyensúly.

Te egy aktívabb személyiség vagy, aki folyton csinál valamit, a szórakozást nem tartja sokra. Ilyen kell magad mellé, ilyet kell választanod, mert ezzel a fiúval nem lesz szerintem hosszútávú a dolog. Várom, mikor hívod majd naplopónak, mert megnézett egy filmet...

Valamint te hiányolod a régi kapcsolataidat szerintem.

Egyébként nagyon dicséretes, hogy folyton foglalkozol magaddal, szerintem a helyesírásoddal is kezdhetnél valamit :/ és ezt nem rosszból írom.

ma 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ez nem azt jelenti hogy nem tartja nagyra a szórakozást aki nem szereti a filmeket. Épen ellenkezőleg, szereti a szórakozást, de állandóan azt nézni hogy mások én milyen filmet kreáltak, kezdve a forgatókönyvíróval, és a többi, ahelyett hogy saját interaktív szórakozást választana, az nem szórakoztató hanem egy idő után munka, hogy már megint meg kell jegyezni az x filmet, hogy beszélhessünk róla, közben az egész egy fikció. Oké, fikció, de miért ne beszélgessünk olyan fikcióról, amit nem tettek le készen elénk, hogy nekünk csak be kell bambulni a tv elé, hogy más gondolatait nézhessük?

Persze van néhány jó film, jó alkotóktól, de én azt taasztaltam hogy aki ezt túltolja, az sajnos valami családi helyzet miatt nem kapott elég szeretetet, útmutatást, és a filmekből próbálja beszerezni, amivel semmi baj nem lenne, de valamilyen szinten le is nézi azokat akik az ő istenített filmjeit nem nézik. Mint egy vallás. Ezért ehhez önreflexióra lenne szükség hogy aki már ilyen, az felismerje magában hogy mit pótol ezzel. A partnernek meg ez egy jelzés hogy aki túlzásba viszi lehet hogy sérült, és egyéb problémákat is fog okozni. Ezen kívül a filmekről témázgatást nem lehet a partnerre odafigyelés helyett csinálni, hanem azért van egy fontossági sorrend.

ma 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
mások épp milyen filmet kreáltak
ma 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!