Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes további energiát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes további energiát fektetnem a társkeresésbe vagy inkább engedjem el az egészet?

Figyelt kérdés

Életem legnehezebb időszakát tudhatom magam mögött. Egy közel négy évet felölelő párkapcsolat ért véget az év elején. A volt barátnőm már boldog párkapcsolatban él. Megérdemli, hogy boldog legyen, sajnos nem volt jövője kettőnk kapcsolatának.


Miután meggyászoltam a kapcsolatunk kihunytát, ismét társkeresésre adtam a fejem. Nem támaszottam irreális elvárásokat, mégis falakba ütköztem mind az online térben, mind a való életben. Sejtettem, hogy nem lesz egy sétagalopp, de nem számítottam ilyen szintű érdektelenségre és elutasítottságra.


A helyzetem nehezíti és amit nem hallgatnék el, hogy alkoholproblémával küszködtem. Szakemberhez fordultam és hónapok óta nem iszom. Ez egy állandó jellegű elhatározás és cél, amelytől sokkal jobban érzem magam a józan életemben.


Ettől függetlenül óhatatlanul felmerült egy társ hiánya. Úgy érzem, a fentebb ecsetelt múltbéli folt miatt visszataszító lehetek az intelligens és igényes, jövőt tervező nők számára.


Külsőre sem vagyok főnyeremény. Rondának nem nevezném magam, viszont olyannyira átlagos vagyok, hogy nem keltem fel a hölgyek érdeklődését. 30 éves vagyok, egy multinál dolgozom irodai munkakörben. Vannak rövid és hosszú távú terveim. Képezni szeretném magam. Mindezek mellett szeretnék egy társat magam mellé. Teljesen reménytelen a helyzetem? Jegeljem egy ideig ezt a történetet vagy végérvényesen engedjem el?


Mit javasolnátok? Hol és hogyan ismerkedjek? Van érdeklődési köröm. Szeretek sportolni, olvasni, művelődni stb. Alapvetően nyitott emberként jellemezném magam.


Úgy érzem, az online tér nem megfelelő számomra, viszont esélytelennek érzem magam a nekem tetsző nőknél.



2021. dec. 19. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az internet az egy húspiac. Egy bolt. Nagyon nagy és nagyon gyors a szórás.


Kb. 3-ig sem számolnak az emberek és már lapoznak tovább a következő felhasználóra.

Ha tetszik csak utána lesz érdekes, hogy ki ő, hogy hívják , hol lakik.

Ha túl messze akkor megint szórás van.


Külső az első és legfontosabb, amíg az nem jön be a többi lényegtelen.


De a 4 falon kívül is így megy. Senkit nem érdekel, hogy honnan jöttél és mivel foglalkozol és milyen ember vagy amíg nem tetszel.


Szóval a múltad a függőséged, a munkád , hogy alkoholista voltál , ezek mind mind mind csak másodlagosak.


Vagy...valami brutális módon leadod az igényeidet.

2021. dec. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Egyedülálló férfi vagy aki társat keres?

Ásd is el magad gyorsan!

2021. dec. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Átlagos külsővel esélyed sincs. Maximum a 40-es, elhízott anyukákra.
2021. dec. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Ez sajnos tényleg így van. Az átlagos külsejű pasasokra általában csak akkor fanyalodnak rá, amikor már végképp nincs más választásuk. És ehhez még hozzájön, hogy a nőknek brutális választékuk van a társkeresőkön.
2021. dec. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

A gyk-n sok nő szereti lerészletezni, hogy lesz csajod attól, ha lesz önbizalmad. A valóság persze, nem ilyen és most megtapasztalhattad, hogy a külsőn múlik minden. Egyre inkább. A csajok felmennek tinderre é simán behúznak náluk mérföldekkel jobb srácokat. Évekkel ezelőtt nem hagyták magukat így átverni, de most már saját magukat kezelik húsként. Ezzel kell felvenned a versenyt, szóval elsőnek a külsődre kell építened: Edz, találd ki milyen haj áll jól, öltözz jól. Ha ezek után lősz pár képet, simán találsz csajt.


Szóval érdemes csajt keresned, de sok energiába fog kerülni.

2021. dec. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
"simán behúznak náluk mérföldekkel jobb srácokat."... és a mérföldekkel jobb srácok meg sportból végigrántják az összes nőt. Ezért van szinte minden nő teljesen eltájolva, mert a fejükbe veszik, hogy akkor ilyen férfiak az ő szintjük.
2021. dec. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engedd el. Akkor nem fogsz görcsölni.
2021. dec. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Inkább kábelt fektess
2021. dec. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sehogy, vagy szerencsés vagy és találsz jövőhéten vagy nem és évekig egyedül leszel mint én ... Hiába monduk mi itt bármit, úgy sem változtat semmit.
2021. dec. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#6: Így van. Nem egy ismerősöm járt úgy, hogy a csaj kitalálta, hogy na, ő most belevág a társkeresésbe és lazán kidobtak maguk mellől normális pasikat. Aztán koppantak, mert mindenki csak megdugta őket. Az exem is pont ugyanígy járt. Azóta sem talált senkit, aki komolyan venné...
2021. dec. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!