Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Engedjem el akivel ismerkedek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem el akivel ismerkedek pasit, ha nekem nem jó de évek óta egyik se az?

Figyelt kérdés

Szakitás ota ismerkedem es kb mindenkivel kapcsolatban olyan dolgok nem tetszenek nem birom hogy évek ota igy senkim sincs.


A mostaniról kérdeznéj hogy jol látom hogy engedjem el őt is ugye? Vagy adjak esélyt? Mert elvégre normális.


A bajom vele az hogy nekem ugye vannak a "földi" dolgaim, munka lakbér vagy munkahelyi mobbing hitelek probálok kitörni haladni fejlodni tanulni vagy pl aki zaklató szomszédok, a napi életem ez hogy folyamat fejlodésen megoldásokon vagyok, szabadidőben próbálok magamra adni sportolni vagy rendbe rakni a lakast tervezek robotporszit is venni, mindemellett hiányzik persze egy férfi, egy társ akivel neha elmegyunk valahova aki velem él velem alszik aki hoz vmi színt is az egészbe meg stb.


A mostani meg olyan akivel ismerkedem, hogy kb több órákat beszélgetunk, ha el is mondom a napom hetem vagy életem darabjait vagy sztorikat meg ő is pl munkahelyi dolgok, vagy az életben amik vannak, ezek ugy pár perc és állandoan elkanyarodik filmekre a témája, vagy poénokra, ufókra csillagászatra vagy épp a politikárol csevegunk vagy fél órát, vagy tök baromságokom viccelődünk röhögünk, szoval mikor órákig hallgatom pl azt hogy melyik film mirol szólt amit nézett, meg ezek, én ugy érzem egyre jobban távolodok tőle holott érdekelnek engem is ezek, de 90%-ban ezekrol vab szó nála csillagok ufok filmek, vagy pl szabadulójátékok, hobbik, és mikor pl belémálltak az utcán, vagy zaklatnak, vagy megint hitelt kellett felvennem, vagy akármi van is pl voltam egy tök jó egésznapos programon, vagy akármi, és utána felhiv en alig birok átkapcsolni a "baromságokra" vagy laza témákra csillagokra filmekre meg nevetésekre a kvázi semmiken meg ezek.


Olyan a srác mintha élete se lenne. Csak munka után a filmek és teljesen boldog kiegyensulyozott ebben.

Es ugy érzem nem is a földön jàr valahogy. Én meg a fóldön élek akivel itt helyben személyes konfaktok események torténnek vagy a karriert nyomnám néha nehéz is az egész, es nem tudok áttérni arra a "rezgésre" avy rezonancia vagy mi ez hogy nekem idom energiám kedvem legyen (amit ismétlem alapbol amugy érdekelne) csillagokra filmekre hülyülésre.


Lehet tul körbemagyaráztam, remélem kivehető de szóval mondjam meg neki hogy hagyjuk egymást?


Nagyon tervezi a randikat az életet vagy akármit velem nagyon rám van állva állandoan hiv több órákra is kb olyan is mintha már most kapcsolat lenne, de ez mellett folyamat azt érzem hogy köze nincs az életemhez a srácnak meg még az agya is teljesen máshogy jár mint nekem.


Nem mondtam neki de én pl 10 éve ha néztem utoljára filmeket annyira sajnálom hulyeségekre illuziokra az időmet. Alapvetoen előadásokat nézek önismereti fejlődési vagy pszichologiai vagy kitöréshez tanulni vmi gondolkodásmódot, vagy pl az vigasztal meg ha munkahelyen mobbingoltak (videok arrol mit tehetunk ellene miert csinálják meg stb)vagy állasokra pályázom, gyakorolni akarom a vezetést álmodozom a kocsirol hogy valaha is fennt fogok tudni tartani egy kocsit, valaha is lesz lakásom, vagy valamikor csak vmi zene fulesben ugrálok fittneselek rá vagy épp relaxmusic meg stb. Es nem vagyok képes filmet se nézni mert az olyan mintha az életem venné el ill az életemből órákat. Nekem eddig amugyis filmbeillo volt az eletem. Rengeteg kalandok izgalmak autoversenyek akár vagy fegyverek szerelmek drámák eltünések vagy bármi. Eddig az összes volt párommal rendesen zajlott az életünk tévénk se volt..


Meg legitoljára pl moziba is csak azert mentunk be haverokkal hogy füvesen nézve lehet király lesz.(az ilyen egyszeri probáljuk ki dolog volt nem kell túlkombinálni.)


Sajnálom amugy elengedni dehát eddig is elengedtem sok mást már évek alatt annyira nem valók hozzám. Persze mindenkivel merően más bajom van.


A mostanival csak ez. Hogy az egész gondolkodása agya a fipmek csillagok és marhulás. Ez az alap személyisége a csávónak..


Amugy meg normalis rendes intteligens tetszene is mondogám is tehát jo lenne..



#filmagyú pasi
ma 15:13
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

A helyesírasom színötös volt mindig js. A mobilírással meg keverik a tudatlanok. Inkabb tanuljanak ők akik a kettő közt se tudnak különbséget tenni.

Mellesleg az értő olvasást feltetelezem mindenkiről, hogy megy. Van ezekre amugy teszt is mikor számokkal kevernek szöveget. Pl m1r6l b3sz3ls7.


Az emberi agy csodákra képes akinek van.


Nem az a bajom hogy minden más is érdekli mivel engem is ezt direkt le is írtam!, hanem az hogy kb mint aki irta is en magyaraznám pl hogy csöpög a csap ez meg lesi az erkélyen jön e ufo.


Mikor elmondtam pl hogyan zaklat az egyik szomszéd, arról annyi volt össz vissz hogy minek foglalkozok vele(nyilvan nem foglalkoznék ha nem tolná magát a képembe es nem zaklatna követne attrocitálna, valahogy az se tűnne fel hogy létezik!de ezt nem mondtam)es ezután kb majd' 2 órát beszéltünk ufókról politikárol minden másról.

Es azzal fekudtem le aludni is hogy gyomorgörccsel indulok már el lassan munkába is hogy na betalál e a szomszed vagy mi a sz.rért nincs hátsó kijárat pl amikor a sulibol jövök ki legutobb is ott állt és beszól hozzamszól mikor neki koze nincs a sulihoz se! Meg egy rakat bajt is okozott már pl ajtóm elé szemetel stb.)devazért a politikai helyzet legalább ki lett vesézve igazán megnyugtató!


Azt hittem átmegy mi a bajom!

ma 18:54
 12/29 anonim ***** válasza:
Akkor nincs más hátra, szakítanod kell Mulderrel.
ma 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Hát ha vonz, akkor dugjatok, de beszélgetni igazán felesleges ilyenekről.... nem.is érdekes számodra a másik. Ezek totál feleslegesek. Ha meg kémia se olyan, akkor kuka, és még ideiglenesnek se jó
ma 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Nem arrol van szo hogy nem érdekes èrtsd már!

Tegyuk fel szetverték a fejed erre valaki meg elkezd a gyümölcsfák szapororításáról neked eloadást tartani!

Maskulonben meg pl simán érdekelnek a gyumolcsok de azért vannak helyzetek amikor élet is van, reál meg ilyenek, nem csak a világűr van a poénok meg minden más!


Amugy már szó volt arrol is nem e sok volt nekem és mondtam hogy de!(hajnalig magyarázta mi lehet a semmi!!) Es ilyet többet nem is akarok es nem tudtam azt sem hogyan tegyem le.(de aznap kérdeztem is nem e szív vmit de nem. Ez jozanul ilyen..)

De szóval felesleges is beszélni arrol mi tetszik nekem meg mi nem.

Hisz ő ez. Legkozelebb is tizedjére huszadjára is, az esetleges kapcsolatban is, allandoan teljesen máshol jár(na) agyban mint én.


És mindezt úgy hogy engem erdekelnek szintén a csillagok meg minden, nem arrol van szó hogy nem érdekelne!

Hanem gyakran nem tudok átszellemulni.


(1# látod akkor hiaba magyaraztam a kérdésben is körbe meg túl, nem csalódtam a gyk-ban igy se érti néhány.)

ma 19:45
 15/29 A kérdező kommentje:
13# de ezt is hogy? Elkéozelem az első szexet is hogy megkérem arra hogy kb fogja már be? Vagy hogy?
ma 19:46
 16/29 anonim ***** válasza:
Sajna nárci. Akit nem érdekel a párja valós személye és élete, hosszadalmas kiselőadásokat tart fennkölt témákról, amiket szinte meg kell tapsolni, és képtelen odafigyelni mások mondanivalójára, valamint a zaklat a szomszédot annyival lekezelően elintézi minek foglalkozol vele, az elég esélyes hogy nagyon rossz választás lenne. Sajnos. Köszönd a szüleinek vagy valakinek akik elbszták az egyébként jobb sorsra érdemes srácot, de bajlódni vele nem igazán érdemes. Talán a következő jobb lesz.
ma 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Mennyi idős ő, és te mennyi vagy?

Egyébként van rosszabb is, ha pl játékfüggő. Vagy a másik, ha folyamat csajokat lájkolgat, és ha rákérdezel, akkor még te vagy a féltékeny, és kezeltesd magad. :)

ma 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
17 Hát igen még lehet fokozni.
ma 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Nem az hogy a párja nem erdekelné, szerintem őt maga a reál élet se èrdekli. Nem beszél rokonokrol tesokrol kollegákrol emberekröl.

Néha egy egy régi, még suliskorábol származó sztorik vannak csak néha.


Mintha nem itt élne valahogy "köztünk" fejben.

Mikor felhív már szinte tudom hogy 2 óráig fogunk a dimenziókról is beszélgetni este.

Úgy hogy nekem pl melo után a fejem még tele van a kollegákkal melommal határidőimmel agyalok nem e rá kéne tulóraznom is, mert nem akarok 2 unnep kozt is lenni, tervezem hogy karácsonykor elhúzok 2 hetre a p.csába is innen(amit soha nem engednek mert akkor van zárás..), aztán kozben ugy esek haza hogy a lépcsőhazi takarito se enged el(nahát neki is be nem áll a szája soha🤣 csak másról. Ő vmi csakrákrol tartott nekem kiselőadást legutóbb aztán a sulikrol is, nem is írom mert az is regény), es beesek és kopog a szemem az ehségtol, felteszek vmi kaját, pisilnem kell, aztán tele vagyok tervekkel, vagy gondokkal, egyenleget nézek meg csekkeket, erre hív Ő.

És 2 óran keresztul beszelgetünk marhulunk a semmiken és 2 orán keresztul kell pisilnem és halok éhen is, és a gondolataimnak se jutok a végére soha.

De a gondolataimban ő nem partner. Egy másik mátrixban van.


Nehéz belátnom újra hogy engedjem el ezt is. Ill megtennem.


Meg mivel "millio" kontaktunk van, meg szinte "kapcsolat", kb a napok része már ez az egész igy még a lezárás is olyan gáz.

Hogy igaz hogy egymással kelünk fekszünk már szinte annyit dumálunk, de én most kiszállok..

ma 21:26
 20/29 A kérdező kommentje:
35+ő.
ma 21:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!