Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vélemény arról, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény arról, hogy az esetek többségében én fizetek? 27/N

Figyelt kérdés
Összejöttem egy férfival, aki már a vőlegényem, de még nem lakunk együtt. Eddig hetente csak 1-2x tudunk találkozni, mert több100 km-re lakik tőlem. Egyszer én megyek hozzá, egyszer ő jön hozzám. Viszont ami kicsit zavar, az az, hogy amikor vásárolunk, étterembe, cukrászdába megyünk, az esetek többségében én fizetek. Nem olyan nő vagyok, aki elvárja, hogy eltartsák, és nem is olyan, aki vetetni akar magának mindenfélét, viszont több helyen is olvasom, látok interjúkat, hogy egy férfi akkor férfi, ha nem hagyja, hogy a nő fizessen. Mikor találkozunk, néha ad egy bonbont, és ennyi. Viszont látom a neten, hogy más férfiak mindig meglepik a párukat virágcsokorral meg ilyenek. Szóval, ami zavar, az az, hogy ha mondom, hogy menjünk vásárolni otthonra kaját, főzni valót, csak áll mellettem, amíg fizetek. Ha mondom, hogy szeretnék étterembe menni, végignézi, ahogy veszem elő a pénzt, hogy fizessek. Sőt, már szégyellem, hogy én fizetek, ezért oda adom neki a pénzt, hogy ő fizesse már ki, amit szívesen el is vesz tőlem. Több fizetést kap, mint én. Kb 3x annyit. Szerelmet vallott, és én is megszerettem őt, de ez akkor is zavar, bosszant... A jegygyűrűmet netről rendelte, ami ezüst. Utánanéztem, és kb 50.000Ft volt. Tudom, nem az számít, hogy mennyibe kerül, de a sok dolog után úgy érzem, mintha nem érnék neki sokat. Mindig elmondja, hogy a tenyerén akar hordozni, de mégse tapasztalom ezt. Most kaptam tőle egy ruhát, ami szintén le volt akciózva a neten... Rengetegszer elmondja egy nap, hogy mennyire szeret, és soha nem fog elhagyni, küzdeni fog értem, ha én mégis szakítani akarok vele.

tegnap 12:12
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

4


De igen, lehúz. Tudatosan. Mindent te fizetsz. És de, te viszed étterembe, mivel te fizetsz.

tegnap 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire gáz már, hogy elveszi tőled a pénzt, hogy úgy tűnjön ő fizet, és még szándékosan itt sem kapcsol. :D hogy hiheted, hogy érdekled azt a pasit aki így égeti magát előtted?

Ha nem is szándékos lehúzás a cél, de részéről abszolút unaloműző vagy.

tegnap 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
25%
Kiraly a csavo
tegnap 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
0%
Ő nem akar veled sehova menni. Mégis elmegy, akkor fizess te. Legalja. Te választottad.
tegnap 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Heti 1-2 napot töltötök együtt és már jegyben jártok? Hát szerintem ez egy belépő a boldogtalan életbe. :D

Főleg hogy már most vannak dolgok, amik neked nem tetszenek.

Igaz, lehet úgy van vele, hogy mivel te mondtad, hogy menjetek étterembe, akkor te is fizesd.

Legközelebb ne hozd fel neki az éttermet, se a bevásárlást. Ha nála vagytok, oda be szoktatok vásárolni? Akkor is te fizeted? Ha mész hozzá, akkor a boltban vegyél csak magadnak egy szendvicsre valót vagy ilyesmi, neki semmit. Hátha észbe kap. Vagy tedd a kosárba a cuccaidat és kérdezd meg tőle a végén, hogy "magadnak nem veszel semmit? Akkor mit fogsz vacsorázni?"

tegnap 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
90%
Baszki, menekülj. Házasság után majd tuti akar közös lakást.Tuti a te pénzedből, de azért legyen benne 50% tulajdona neki is... Aztán meg viszi majd a fél lakást.
tegnap 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj amíg nem késő!!
tegnap 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig elmondja, hogy a tenyerén akar hordozni,"


És mi akadályozza meg?

Mondani bármit lehet.

tegnap 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

A sztori leggázabb része, hogy elveszi tőled a pénzt, hogy úgy tűnjön, hogy ő fizet. :(


Nem tudom... Nekem mindig a férfiak szoktak fizetni. Néha ha trükkösebb voltam és kicsit szerettem volna viszonozni, akkor én is. Vagy cukin kérdeztem, hogy szabad-e meghívnom valamire.


A jegygyűrű is... Nem azért, mert olcsó, hanem az, hogy akár többre is futhatta volna neki. Vagy mondjuk aranyra, mert azzal illik megkérni.


Ha annyira a tenyerén akarna hordozni, akkor már rég tenné... Így szerintem csak kényelmes neki, meg élősködik. :(


Nem hinném, hogy ezt érdemes lenne házasságig futtatni.

Meg szerintem valahogy neked is át kellene gondolni, hogy nem olyan rossz ez a régi felállás, amikor a férfi egy lovag. Pénz helyett akármi mással lehet kedveskedni... kisebb ajándék, sütit sütni, bármi.

tegnap 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

De az is egy megoldás lehet, hogy nyíltan megkérdezed tőle, hogy őt tényleg mi akadályozza meg abban, hogy a tenyerén hordozzon?


Abban sajnos te is hibás vagy, hogy megtanulta tőled, hogy te veszed elő a pénztárcát. Sajnos rengeteg nő "elrontja" a férfiakat a nagy egyenjogúságban... :(

tegnap 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!