Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vélemény arról, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény arról, hogy az esetek többségében én fizetek? 27/N

Figyelt kérdés
Összejöttem egy férfival, aki már a vőlegényem, de még nem lakunk együtt. Eddig hetente csak 1-2x tudunk találkozni, mert több100 km-re lakik tőlem. Egyszer én megyek hozzá, egyszer ő jön hozzám. Viszont ami kicsit zavar, az az, hogy amikor vásárolunk, étterembe, cukrászdába megyünk, az esetek többségében én fizetek. Nem olyan nő vagyok, aki elvárja, hogy eltartsák, és nem is olyan, aki vetetni akar magának mindenfélét, viszont több helyen is olvasom, látok interjúkat, hogy egy férfi akkor férfi, ha nem hagyja, hogy a nő fizessen. Mikor találkozunk, néha ad egy bonbont, és ennyi. Viszont látom a neten, hogy más férfiak mindig meglepik a párukat virágcsokorral meg ilyenek. Szóval, ami zavar, az az, hogy ha mondom, hogy menjünk vásárolni otthonra kaját, főzni valót, csak áll mellettem, amíg fizetek. Ha mondom, hogy szeretnék étterembe menni, végignézi, ahogy veszem elő a pénzt, hogy fizessek. Sőt, már szégyellem, hogy én fizetek, ezért oda adom neki a pénzt, hogy ő fizesse már ki, amit szívesen el is vesz tőlem. Több fizetést kap, mint én. Kb 3x annyit. Szerelmet vallott, és én is megszerettem őt, de ez akkor is zavar, bosszant... A jegygyűrűmet netről rendelte, ami ezüst. Utánanéztem, és kb 50.000Ft volt. Tudom, nem az számít, hogy mennyibe kerül, de a sok dolog után úgy érzem, mintha nem érnék neki sokat. Mindig elmondja, hogy a tenyerén akar hordozni, de mégse tapasztalom ezt. Most kaptam tőle egy ruhát, ami szintén le volt akciózva a neten... Rengetegszer elmondja egy nap, hogy mennyire szeret, és soha nem fog elhagyni, küzdeni fog értem, ha én mégis szakítani akarok vele.

tegnap 12:12
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen nő kellene nekem is aki fizet mindent.
tegnap 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát a fizesse mindenki a magáét is épp elég szánalmas, nem még az, hogy itt a nő fizet mindenhol.
tegnap 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Mire költ a párod, mi a hobbija? A férfiak fektetnek (igen, anyagiakat is) abba a nőbe aki érdekli őket igazán!
tegnap 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

#4

Nekem eddig az összes pasim magától vitt el étterembe, nyaralni, wellnessezni stb. Nem nekem kellett őket vinni. Dobd ki ezt a szerencsétlent és keress egy igazi férfit.

tegnap 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
13# Jár rendszeresen edzeni, van kocsija, albérletben lakik - ami nem kerül sokba, másra nemigen költ, legalábbis nem tudok róla
tegnap 12:51
 16/33 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha szeretnél étterembe zabálni akkor fizesd is magadnak

Bankautomatának nézed a pasid, biztos nem szereti

tegnap 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

-Géza, vigyél el étterembe!

-Ok

(Fizetésnél Géza nem reagál, Icuka fizet)

-Te Géza, nem gondolod, hogy neked kellett volna fizetned?

-Bocs, ezt nem tudtam, hiszen te akartál eljönni.

(Ica legközelebb)

-Géza, vigyél el étterembe.

-Oké, de nekem erre nincs pénzem.

(Ica összeomlik, majd szakít)

tegnap 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon korai neked meg a hazassag.

Ezzel a csavoval meg ne tervezz elore, ket labon jaro redflag.

En szeretem kenyeztetni a paromat nokent neha csokival vagy masszazzsal, barmi. De cserebe en is visszakapom ezeket mas formaban.

Amit o csinal, az kihasznalas, amit te, azt naivnak szoktak nevezni.

Az krva fontos volt, hogy menyasszony legyel, de abba nem akartal belegondolni, hogy milyen lesz egy ilyen ember mellett a kovetkezo 60 ev.

Ha lesznek gyerekek, nekik is te allsz majd mindent ? Szep eleted lesz 🙃

tegnap 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Arrol nem is beszelve, hogy jegyben jartok de egyutt sem eltek, heti 1-2 nap talalkozoval szerinted meg lehet ismerni barkit is ? Jol gondolom, hogy sosemvolt kapcsolatod?
tegnap 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam étteremben fizetni nőként, ajándékokat is szeretek vásárolni a másiknak. De bebszna ha ezt mindig csak én csinálnám egyoldalúan. 😂
tegnap 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!