Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vélemény arról, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény arról, hogy az esetek többségében én fizetek? 27/N

Figyelt kérdés
Összejöttem egy férfival, aki már a vőlegényem, de még nem lakunk együtt. Eddig hetente csak 1-2x tudunk találkozni, mert több100 km-re lakik tőlem. Egyszer én megyek hozzá, egyszer ő jön hozzám. Viszont ami kicsit zavar, az az, hogy amikor vásárolunk, étterembe, cukrászdába megyünk, az esetek többségében én fizetek. Nem olyan nő vagyok, aki elvárja, hogy eltartsák, és nem is olyan, aki vetetni akar magának mindenfélét, viszont több helyen is olvasom, látok interjúkat, hogy egy férfi akkor férfi, ha nem hagyja, hogy a nő fizessen. Mikor találkozunk, néha ad egy bonbont, és ennyi. Viszont látom a neten, hogy más férfiak mindig meglepik a párukat virágcsokorral meg ilyenek. Szóval, ami zavar, az az, hogy ha mondom, hogy menjünk vásárolni otthonra kaját, főzni valót, csak áll mellettem, amíg fizetek. Ha mondom, hogy szeretnék étterembe menni, végignézi, ahogy veszem elő a pénzt, hogy fizessek. Sőt, már szégyellem, hogy én fizetek, ezért oda adom neki a pénzt, hogy ő fizesse már ki, amit szívesen el is vesz tőlem. Több fizetést kap, mint én. Kb 3x annyit. Szerelmet vallott, és én is megszerettem őt, de ez akkor is zavar, bosszant... A jegygyűrűmet netről rendelte, ami ezüst. Utánanéztem, és kb 50.000Ft volt. Tudom, nem az számít, hogy mennyibe kerül, de a sok dolog után úgy érzem, mintha nem érnék neki sokat. Mindig elmondja, hogy a tenyerén akar hordozni, de mégse tapasztalom ezt. Most kaptam tőle egy ruhát, ami szintén le volt akciózva a neten... Rengetegszer elmondja egy nap, hogy mennyire szeret, és soha nem fog elhagyni, küzdeni fog értem, ha én mégis szakítani akarok vele.

ma 12:12
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
83%

Teljesen lényegtelen, mit mond. Mondani én is tudok bármit. Állíthatja, mennyire szeret téged, ha egyébként meg sajnálja rád a pénzt és még veled viteti el magát ide-oda. És megteheti, mert hagyod neki. Majd a közös otthonotokban is fizethetsz te mindent. Én nagyon átgondolnám a helyedben, hozzá akarok-e menni.


Akciósan vesz egy ruhát, egy gyűrűt, meg időnként bonbont... Meg sem próbált levenni a lábadról. Ne hagyd magad így kihasználni! :(

ma 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Elképesztő naív vagy. Persze, hogy ezeket mondja. Szeret, és küzd érted..miért is ne tenné, amikor rajtad élősködik? Nyilván nem akar elhagyni, nem találna másik balekot, aki mindent is fizetne helyette. Én a helyedben tuti szakítanék.
ma 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy baromi alacsonyan van az önbecsülésed. Nem mersz jó bánásmódot elvárni férfiaktól, mert nem érzed magad elégnek hozzá. De akkor inkább legyél egyedül, mint egy ilyen férfinak nem nevezhető lehúzós patkánnyal. Ilyenek ne érdemeljenek már nőt könyörgöm…
ma 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Azért nem gondoltam arra, hogy rajtam élősködik, lehúz, mert én szoktam kitalálni, hogy menjünk vásárolni, én szoktam mondani, hogy akarok menni étterembe, ő pedig elvisz kocsival.
ma 12:29
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé butuska vagy ha majdnem mindent te fizetsz. Mi lesz veletek ha össze költöztök? Válás.
ma 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ezzel semmi baj.
ma 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Tegnap elvitt egy gyorsétterembe, amit nagyon szeret, mert jól főznek, és olcsó a menü. Ott mind a ketten elővettük a pénztárcát, de a kiszolgáló csajszi rám szólt, hogy tegyem el a pénztárcát, mert a férfinak kell fizetni. Ekkor döbbentem rá igazán, hogy mennyit is érhetek a szemében, ha legtöbbször én fizetek... Nem is tudom. Várok még egy kis időt, meglátom milyen a viselkedése.
ma 12:40
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a LEGNAGYOBB baj, hogy vannak ilyen ferfiak, hanem az, hogy erre találnak nőt.

Miért jó ez? Én kettő hetet vártam, és észrevettem, hogy a pasi egy üdítőre nem képes meghívni, már ott is hagytam, nem még én vigyem őt étterembe.

ma 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
27%
Melyik agyhalott találta ki hogy a ferfinak kell fizetnie? Fizesse mindenki a magáét
ma 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Mondom, nem én viszem étterembe. Én kérem meg, hogy vigyen el, mert szeretnék étteremben ebédelni/vacsorázni. Ő elvisz, én meg fizetek.
ma 12:46
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!