Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szokás még várni a mai világba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokás még várni a mai világban heteket, esetleg hónapokat egy kapcsolatban azzal, hogy lefeküdjenek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mindenki a saját tempójában halad és mindenkinél más és más. De én nálam fontos az, hogy csak úgy feküdjek le valakivel, hogy együtt vagyunk és nem is egyből akarom. De a barátaimnál azt vettem észre, hogy sokan kb az első randi után szexelnek. Amit nyilván nem ítélek el, mindenki csinálja ami jól esik neki, de sokszor úgy érzem én vagyok a fura, ha egy randi után nem akarok felmenni a srác lakásába, főleg úgy, hogy alig ismerem. Egyszer meg is kérdezték tőlem, hogy én most házasságig várni akarok, vagy mi van?

Szóval ezt inkább az én lelkem megnyugtatása érdekében kérdezem, szokás még várni egy kapcsolatban ezzel? Vagy mindenki úgy van már ezzel, hogy ki kell próbálni a dolgokat, még mielőtt összejönnek? Vagy minek várni?


ma 15:32
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
64%

40 es férfiként is azt mondom érdemes várni.


Szerintem is könnyebben adják magukat a nők mint régen, ami nyilván a férfiaknak kényelmes, de a férfiak nagy részének szemében nem sok értéke van annak a nőnek aki pár randi után szétrakja a lábát. Persze örülnek neki. Én is éltem már a lehetőséggel nem tagadom.

ma 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

"Nekem ez kicsit olyan, mintha vennék egy gitárt, elkezdeném pengetni, nem tudnám eljátszani a semmiből a Smoke on the Watert és azt mondanám, hogy akkor ez nem megy, ennyi volt."


De sokszor olyam szintű a probléma, hogy gitár helyett egy ukulele van a dobozban amikor kinyitod, és most nem feltétlenül a méretére célzok. :DD

ma 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
69%
És az a férfi aki mindjárt ágyba viszi a nőt az mivel különb mint a nő? Semmivel. Egyformák! A férfi hiába jön azzal, hogy a nő könnyen adja magát amikor ugyanolyan könnyen adja magát ő is. Kettős mérce befigyel. Ilyen típusú pasitól hidd el az a nő se akar kapcsolatot csak szexet.
ma 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

"De sokszor olyam szintű a probléma, hogy gitár helyett egy ukulele van a dobozban amikor kinyitod, és most nem feltétlenül a méretére célzok. :DD"


De mondom, nekem ez nem probléma először. Ha nincs kommunikáció, nincs változás, akkor baj van, de hogy elsőre nincs meg a szokásos orgazmus adagom, amiatt nem fogom dobni.


Plusz azért az elég fura lenne, hogy mindenben nagylelkű, figyelmes, kommunikatív, de a szexben önző tapló.

ma 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

Pár dologra általánosságban válaszolva

Először is attól függetlenül, hogy mindenki körülöttem egyből belevág a dolgokba, ez nem azt jelenti, hogy én is akkor azt fogom csinálni, hogy ne lógjak ki a sorból. Csak az a probléma, hogy a szexhez és egy párkapcsolathoz is két ember kell. Szóval az egy dolog, hogy én mit akarok, ha manapság már senki nem fog várni rám.

De nem is hosszú hónapokat akarok várni én sem, pláne nem éveket. Első sorban nekem inkább az kell. Itt én inkább 1, nagyon max 2 hónapra gondoltam. Gondolom valakinek ez is sok, de szerintem azért nem kérek lehetetlent, és azért az még nagyon az ismerkedős szakasz eleje.

Valamint én még szűz vagyok, ezért sem értettem, hogy a barátaimnak miért fura, ha első találkozó után nem akartam lefeküdni egy fiúval, de ezt tudom, hogy a barátaimmal kell inkább megbeszélnem, nem idegenekkel.

ma 21:15
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

Szép kis "barátok"...


Idegennek sem mondanék olyat egy szűznek hogy hajrá... csapj bele a lecsóba. Egy értelmes barátod sincs? Ha nincs, akkor se állj be a sorba. Ne engedj a nyomásnak.

ma 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Szerintem sem a barátaid a "barátaid" tehát le kéne őket váltani. Amúgy ha a férfi tényleg érez irántad valamit, érdekled akkor képes várni még 3-4 hónapot is. Viszont ha nem érzi, hogy kölcsönösek az érzések, elzárkózol mindenfajta szexuális ügytől mint a ruhán keresztül való kielégítés/dörzsölés, vagy nem engeded az orális szexet adok-kapok alapon akkor le fog lépni különösen ha nem szűz...
ma 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
0%

Simán tud várni egy férfi, ha fenntartod az érdeklődését. :)

Azt szerintem ne ecseteld, hogy még szűz vagy, ez nem tartozik rá. Amiatt írom, hogy lehet van olyan, aki inkább kihátrál ebből, pláne ha idősebb vagy, mondjuk 25 felett.

ma 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Nem első randi téma a szüzesség ez fix, de ha már randiznak egy ideje akkor tudnia kéne róla. Ha nem mondja el rájön úgyis, vagy nem jön rá csak szex közben amikor belé hatol. Nem lehet eltitkolni a szüzességet és nem is tanácsos. Fel kell rá azért készülni, nagyon fájdalmas lehet elveszíteni még akkor is ha a férfi óvatos.
ma 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!