Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szokás még várni a mai világba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokás még várni a mai világban heteket, esetleg hónapokat egy kapcsolatban azzal, hogy lefeküdjenek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mindenki a saját tempójában halad és mindenkinél más és más. De én nálam fontos az, hogy csak úgy feküdjek le valakivel, hogy együtt vagyunk és nem is egyből akarom. De a barátaimnál azt vettem észre, hogy sokan kb az első randi után szexelnek. Amit nyilván nem ítélek el, mindenki csinálja ami jól esik neki, de sokszor úgy érzem én vagyok a fura, ha egy randi után nem akarok felmenni a srác lakásába, főleg úgy, hogy alig ismerem. Egyszer meg is kérdezték tőlem, hogy én most házasságig várni akarok, vagy mi van?

Szóval ezt inkább az én lelkem megnyugtatása érdekében kérdezem, szokás még várni egy kapcsolatban ezzel? Vagy mindenki úgy van már ezzel, hogy ki kell próbálni a dolgokat, még mielőtt összejönnek? Vagy minek várni?


ma 15:32
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
73%

Intimebb, oké. Nekem nem mert nem attól esik teherbe a nő. Legalább látod, hogy mégis hogyan néz ki, megtudod mit szeret, ő megtudja mire vagy hajlandó, milyen az íze. Nem szívbajt kapsz amikor már szexelni akartok és meglátod. xD


Vagy mondhatnám úgyis, hogy mégse idegen számodra. De ha valaki tök tapasztalatlan, nem tudja mit hogyan akkor miért gáz először szex nélkül megtanulni, összeszokni ha lehetséges? Jobb lesz amikor ténylegesen szexre kerül sor? Én még olyasmiről nem hallottam, hogy egy szűz lány várt hosszú ideig, de petting, közös maszturbáció, kézzel, szájjal való kielégítés nem történt a mai világban. Nemcsak olyan módon kell megbízni a másikban, hogy ismerkedsz és csókolóztok, kézen fogva szerelmet vallasz a másiknak.

A szexuális élmények is oda tartoznak.

Marhára jó lesz ám egyszerre mindenen túljutni.

Olyan mintha egy elsős általános iskolából az alapok nélkül: írás, olvasás középsuliba szeretne járni és már angolt tanulna (csak példa!).

Ha valamit soha nem csinált valaki akkor az elejétől kezdeni kéne és nem beleugrani. Az sokkal nagyobb feszültséget okoz mint amikor apródonként fog neki!

ma 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
16%
Én nem várok sokat. Honnan tudjam, hogy jó-e szexben, ha nem próbálom ki?
ma 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
83%

"Intimebb, oké. Nekem nem mert nem attól esik teherbe a nő. Legalább látod, hogy mégis hogyan néz ki, megtudod mit szeret, ő megtudja mire vagy hajlandó, milyen az íze. Nem szívbajt kapsz amikor már szexelni akartok és meglátod. xD"


Nekem nem a terhességtől függ az intimitás.


Ha már szerelmes vagyok, nem számít, hogy néz ki a farka, de magában nem nagyon érdekel. Hogy mire vagyok hajlandó, azt anélkül is el tudom mondani, hogy elővenné a farkát.


Nem tudom, miért kéne szívbajt kapni egy faroktól.

ma 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj, de nagyon nevetséges vagy. Egy csomó mindent felsoroltam tényleg, hogy miért is ajánlatos inkább mással kezdeni és aztán szexelni erre te a farok látványával vágsz vissza. Kár veled társalogni. Egyébként nem engem kell meggyőzni ha már mindenáron valakit meg akarsz győzni az igazadról hanem a kérdezőt.


Mármint, hogy várjon hónapokig és elég a beszélgetés a szexről, fogja tudni egyből hogyan kell mindent csinálni, nem lesz szégyenlős, nem fog stresszelni. Neki írjad. Ne nekem!


Bár egyértelműen lejegyeztem, hogy én is várnék viszont szexuális dolgok bevetése nélkül kivéve a szexet rajta lenne a terítéken.

Biztos, hogy vakon nem mennék bele a szexbe hiába ígérné, hogy óvatos lesz blablabla.

ma 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
40%

24, hát én így kezdtem neki a szexnek, és így folytattam. Az biztos, hogy nem nyúltam volna hozzá addig senki farkához, amíg nem szexelek vele. Ez most se csinálom.


Mondjuk csak 2 kapcsolatom volt, nem voltak egyéjszakásaim, szóval pont ezért gondoltam, hogy a kérdező hasonlónak tűnik hozzám, de akkor nézegessen farkakat. Ha nekem szopnom kellett volna szűzként (vagy akármikor tbh), inkább zárdába vonulok.

ma 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
43%

ez a "várok.." olyan rosszul és negatívan hangzik. Mintha csak kényszerből elviselnéd (és nem várod és élvezed) a másikkal együtt töltött időt csak azért, hogy 1x végre széttegye.


Megismerkedéstől a szexi tartó idő nem várakozás, hanem az ismerkedés része. Én elég nehezen tudom elképzelni, hogy akit 1 éve ismerek és jobban mint magamat, azzal ne működjön a szex.

ma 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

"akit 1 éve ismerek és jobban mint magamat"


Bárcsak. De senkit nem fogunk magunknál jobban ismerni. Ahh, pedig de jó lenne gondolatot olvasni. Na ez akadályozna meg minden időpazarlást.


És jó sok egyedülálló nő is lenne, ha tudnánk, miket gondolnak rólunk.

ma 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
1 év után hogyan ismernéd már a másikat mint saját magad? Az embernek sok esetben önismerete nincsen, pláne nem emberismerete. Igen, tudhatod, hogy mit szeretnél, tudhatod, hogy neked nem megy az első randin a szex, neked ismerkedés és bizalom kell hozzá, de az csak egy része az önismeretnek. Ha soha nem volt részed párkapcsolatban, vagy kétszer-háromszor hasonló partnereket fogsz és nem jössz rá, hogy egy mintát követsz tudatalatt pl. akkor negyedszerre is hasonló partnert fogsz ki. Nyilván ebbe beletartozik az emberismeret hiánya is. Olyan nem létezik, hogy te a másikat jobban ismered mint saját magad főleg 1 év környékén amikor még a rózsaszín köd elvakít. Nemhiába van az, hogy olyan időtájt ha történik szex ha nem szakítás a végeredmény. Elmúlnak az érzések, vagy hiába vannak ha olyasmit fedezel fel a másikban ami nem összeegyeztethető, vagy neked nem fér bele legyen az más értékrend, különböző célok.
ma 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
59%
Az orál szex a javából. Nem tudom, miért nem tartják annak.
ma 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező, barátokkal ismerkedj. Nekem a 2 kapcsolatom mindkétszer hosszas ismeretségből alakult ki.


Egyszerűen csak letisztáztam magamban, hogy az embereknek a szex (mindenféle szex) nem annyira nagy dolog, nem tartják az intimitás kifejezésének, mint én. Sokan csak összemosolyognak és mennek szobára. Ezzel nincs semmi baj, ez a többség, tehát ez a "norma" - bár nem szeretem ezt a szót használni, mert ebből lesz az, hogy ami norma, azt jogosan el lehet várni/rá kell venni magadat vagy a másikat.


Ez most buta példa lesz, de én alacsony vagyok, ezért ha boxokba rendelek dolgokat, valakinek velem kell jönnie, mert a felső rekeszeket nem érem fel. Tehát vagy itthonra rendelek, vagy ha valaki arra jár, elmegyek vele és cserébe meghívom egy kávéra.


Ez az én normám, a többségnek evidens, hogy ki tudja szedni a csomagját. Ilyenre nem is gondol.


Az én normám az is, hogy ha valaki ismeretlen közeledne, azt kedvesen visszautasítom, mert az én normám nem az, hogy pár hónap alatt kényelmesen érezzem magam vele.


Esetleg redditen demisexuality subon olvasgass ötleteket.

ma 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!