Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek vele vagy sem?

Figyelt kérdés

Van egy lány(30) aki egy kiégett párkapcsolatban(közös lakás stb...) él és vagyok én(29) aki egyedülálló.

A lánnyal találkoztunk már párszor aztán bejelöltük egymást facebookon. A munkahelyemen történt változások miatt nem találkozunk, de messengeren az eleinte csak témázgatás és sok nevetés odáig fajult, hogy teljesen bepezsegtünk egymásra és választanom kell hogy találkozunk és történik valami vagy van bennem annyi felelősségtudat, hogy ezt nem teszem meg vele mert szerintem ez nettó k.csögség lenne a részemről és csak bonyodalmakat okozna.(kis örömért nagy gubanc lehetősége)

Egyébként soha nem tett ilyet a párjával de most teljesen megkavartam szegényt.

Közben pedig itt a tavasz és legszivesebben felfalnám mindenént+elmondtam neki hogy én semennyire nem gondolkodok most párkapcsolatban...mondhatni elzárkózom tőle.

Na ez a szitu emberek...



2018. ápr. 18. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem hagyd, elég sok egyedülálló nő van, aki könnyen kapható egy kis kalandra.
2018. ápr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kérem a kommentelők írják oda a nemüket.

Ez egy külön kíváncsiság. 🙂

2018. ápr. 18. 22:18
 3/9 anonim ***** válasza:
:D À dehogy... Biztos csak most érez ilyet egy szar kapcsolatban és csak veled lenne. Andersen meg irinykedik. Nem foglalkoznék vele. Nem ér annyit, hogy bonyodalom legyen. 27N
2018. ápr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem akarod, ne szeditsd szegenyt. Pont eleg szar lehet igy is az elete. 36N
2018. ápr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

Soha nem csalta meg a párját? Hihült kapcsolat? Már a párjával sem szexel hónapok óta?

A Valóság: Hanyatt vágja magát bárkinek aki meg akarja döngetni, otthon jó háziasszony, kiszolgálja a pasiját szexben is mindennel hogy ne jöjjön rá hogy félrekur. A pasi azt hiszi hogy minden a legnagyobb rendben.

Nagyon sok ilyen nőt ismerek.

40/F

2018. ápr. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Isten mentsen a foglalt vagy házas nőktől mindenkit, katasztrofálisak, bizonytalanok, mint a kutya vacsorája. :D
2018. ápr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Eldöntöttem.


Lefekszem vele aztán soha nem veszem fel neki a telefont.

Azt hiszem mindenkinek így lesz a legjobb nekem.

2018. ápr. 19. 17:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó döntés...elódalogsz mint egy kutya, aki nem vállalja a felelősséget azért amit tett. Mondjuk a csaj is megérdemli, ha nem lép ki ebből az idilli kapcsiból, hanem inkább félre lép. Zsák a foltját, szokás mondani.
2018. ápr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Csak vicceltem.

Bocs hogy reggel fél 10kor így felháborítottalak.

Éljen a maszturbálás!!! XD

2018. ápr. 20. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!