Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szokás még várni a mai világba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokás még várni a mai világban heteket, esetleg hónapokat egy kapcsolatban azzal, hogy lefeküdjenek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mindenki a saját tempójában halad és mindenkinél más és más. De én nálam fontos az, hogy csak úgy feküdjek le valakivel, hogy együtt vagyunk és nem is egyből akarom. De a barátaimnál azt vettem észre, hogy sokan kb az első randi után szexelnek. Amit nyilván nem ítélek el, mindenki csinálja ami jól esik neki, de sokszor úgy érzem én vagyok a fura, ha egy randi után nem akarok felmenni a srác lakásába, főleg úgy, hogy alig ismerem. Egyszer meg is kérdezték tőlem, hogy én most házasságig várni akarok, vagy mi van?

Szóval ezt inkább az én lelkem megnyugtatása érdekében kérdezem, szokás még várni egy kapcsolatban ezzel? Vagy mindenki úgy van már ezzel, hogy ki kell próbálni a dolgokat, még mielőtt összejönnek? Vagy minek várni?


ma 15:32
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
62%

"amikor hónapok öta ismerkedtek, már szerelmes vagy akig várod, hogy lefeküdjetek és kiderül, hogy rossz az ágyban"


De ha szerelmes vagyok, akkor ezt meg merem/akarom vele oldani.


Nincs nagy tapasztalatom, de nekem az első szexek mindig bénábbak voltak, mint a későbbiek, hisz össze kell szokni. De minél idegenebb valaki, annál feszültebb vagyok szex közben, és annál szarabb lesz mindkettőnknek.


Nekem ez kicsit olyan, mintha vennék egy gitárt, elkezdeném pengetni, nem tudnám eljátszani a semmiből a Smoke on the Watert és azt mondanám, hogy akkor ez nem megy, ennyi volt.

ma 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
86%

Természetesen van, 3-4 honap szerintem nagy idő, ha szereti az ember a másikat.


Nem biztos egyébkén hogy a barátaid élvezik is azt, hogy egyből lefekszenek, lehet csak nyomásra teszik, vagy kapfsolatfűggök, vagy egyébb akármi pszihés dolog.

ma 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
33%
Szüzen nem vártam félévet, manapság sem várnék. 2-3 hónapot maximum. A "várakozás" közben pedig történne ez-az egyértelműen. Hogyha egyszer működik a kémia/vonzalom nem fogok várni nagyon sokáig. Tegyük fel vártok 6 hónapig, vagy még tovább és még más szexuális dolog sem történik aztán nem jó a szex. Mi értelme volt akkor olyan sokáig ismerkedni? Elárulom, hogy SEMMI. Egy randi nélküli egy éjszakásból, vagy elsőn randin történő, szex/barátság extrákkal fajta kapcsolatból is lehet szerelem, párkapcsolat. Aki fanatikusan áll hozzá az ismerkedéshez, mindenáron be akarja tartani amit megálmodott az puffan általában a legnagyobbat. Ja és egyébként ha működik is a szex 6+ hónap után attól még bármikor végződhet szakítással a kapcsolat, vagy ugyanúgy lehetsz boldogtalan a pároddal életed végéig. Az, hogy te vársz ki tudja meddig az neked nem fog garanciát adni arra, hogy megfogtad Isten lábát a párod személyében! Álmodozz csak nyugodtan. Majd az élet felébreszt...
ma 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
78%

Mert ha nem szokás, akkor te is lefekszel az első randin az első szembe jövővel?


Kit érdekel hogy szokás e. Saját elvárás létezik, ha neked ez az elvárásod akkor ne alkudj meg a másik miatt, mert csak te fogod megszívni.


Mi több mint 1 év után bújtunk ágyba a feleségemmel.

ma 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
63%

"Tegyük fel vártok 6 hónapig, vagy még tovább és még más szexuális dolog sem történik aztán nem jó a szex. Mi értelme volt akkor olyan sokáig ismerkedni? Elárulom, hogy SEMMI."


De az a baj, hogy sokan azt hiszik, ha szex van, és élvezik, akkor minden más is oké. Onnantól van egy elvárás, hogy maradj a kapcsolatban, hisz dugtatok, valami elkezdődött. Ez elvakít egy csomó embert. Pl. azokat, akik már szexelnek, de félnek beszélgetni, és minket kérdeznek ezen az oldalon, hogy miként közöljenek valamit a másikkal.


Pont nemrég jöttem rá, hogy ez pontosan olyan dolog, mint amit én műveltem a fogyással. Lesz értelme, ígérem.


Nagyon sokáig nem akartam lefogyni normális módon - életmódváltoztatással, kalóriaszámlálással, mozgással - , pont azért, mert azt gondoltam, nincs erre időm. Nekem gyorsan kell eredmény. Ezért minden idióta két hét alatt 20 kiló mínusz diétát megcsináltam. De tényleg nem tudtok olyat mondani, amit nem. Mert nem akartam pazarolni az időmet. És mi lett az eredmény? Időpazarlás. Mert nincs azonnali megoldás. De a sok kis azonnali diéta elvette az időm. Amit nem akartam életmódváltással tölteni. És visszatekintve arra gondoltam, ha ez alatt az idő alatt kalóriát számolok, kb 20 kilót leadtam már volna.


Ugyanezt csinálják sokan. Valakinek van sorban egymás után öt háromhónapos kapcsolatkája, amiben hamar dugtak, mert nem akar a másik megismerésére időt szánni, de ha szánt volna, lehet már egy egyéves kapcsolatban élne. A gyorsaság nem mindig jó.

ma 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
45%

Nem kell szexelni első randin ha idegen a másik és neked több idő kell hozzá egyértelműen. Nem mást kell utánozni. Viszont ha már valamivel jobban megbízol benne és persze úgy érzed, hogy passzoltok egymáshoz akkor nyugodtan lehet köztetek más mint szex.

Vagyis petting, orális szex.

Nem kell rögtön bele ugrani a lecsóba pár hónapos kapcsolatban/randizási időszakban.

Kezdhetitek egymás testét feltérképezni kivéve a szexet.

ma 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
58%
16, szerintem pl. az orál sokkal intimebb, mint a normális PIV szex. Tudom, van, akinek nem, de ez is nehezítés.
ma 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
66%

#15


Hm, mert szex után a párok már nem ismerkednek? Én úgy vallom, hogy még valakivel együtt vagy mindig ismerkedtek. Jönnek a meglepetések: kellemes, kellemetlen egyaránt. Nem lehet igazság szerint ebből kiindulva senkit megismerni teljesen, de az akkor sem azt jelenti, hogy szex után az emberek nem ismerkednek. Egy csomó ember rájön, hogy nem illenek össze, vagy az egyik nagyon rossz ember. Az, hogy valaki benne ragad egy rossz kapcsolatban az kapcsolatfüggőség, vagy nincs hová mennie, bántalmazva van.

A rózsaszín köd idején kevés ember, sőt lehet senki se látja a valóságot, de az nem a szex miatt van kizárólag. Hanem az érzések miatt.

ma 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
47%

"Vagyis petting, orális szex."


Kizárt addig az orális szex. Intimebb. Másrészt képmutatás. Le nem fekszel vele, de orális szex van? Wtf?? :D

ma 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
75%

"Hm, mert szex után a párok már nem ismerkednek?"


Ezt nem mondtam. De sokan a szex miatt benne maradnak a szar kapcsolatban. Mert ha elérik a szexet, onnantól azt hiszik, megvan a kapcsolat, megvan minden, most már csak el kell érni, hogy a másik olyan emberré váljon, amilyet keresek.


Nekem szex után ismerkedni olyan, mint pár randi után összeköltözni, és utána elkezdeni ismerkedni.

ma 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!