Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi kell ahhoz hogy úgy tekints...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell ahhoz hogy úgy tekintsd valakivel hogy jártok?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk már nem ismerkedsz másokkal onnantól. Randik száma? Együtt töltött idő? Csók? Szex? Más?
tegnap 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Érzések és azok miatti viselkedési jellegzeteségek mint szavak mint tettek formájában .
tegnap 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Mikor a másikkal kölcsönösen arra jutunk, hogy az ismerkedésnek az a fázisa lezárult amíg azt puhatoltuk érdemes-e megpróbálni komolyan együtt. Ez nem csók, nem idő hanem a köztünk elhangzó beszélgetésekben dől el.
tegnap 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Idő és érzelem. Eleve nekem ez a "járunk" és a már nem ismerkedem mással nem fedi egymást tökéletesen. Szerintem az első 3-4 hónap még leginkább ismerkedés, de már a 3. randi magasságától nem ismerkedem mással. Aztán, ha eléggé elmélyült, tényleg megismertük egymást, onnantól vagyunk kapcsolatban.
tegnap 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Nem kell beszélgetés. Vagy tudod, vagy nem. Ha megvannak a közös programok, összhang, sok találkozás akkor mi a kérdés? Nekem se volt az. Nem kellett megkérdeznem.
tegnap 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Nekem se volt még egy olyan kapcsolatom se, hogy ez ne lenne világos.

Azért az normalis embereknek feltunik mi az hogy szexkapcsolat, meg mi egy párkapcsolat.

tegnap 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Felvállaljuk az egymáshoz tartozást.


Meg így felnőttként már a szex is kell hozzá

tegnap 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Amikor a barátok, család, nyilvánosság előtt is vállaljuk egymást.
tegnap 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A csók és szex egy dolog...

Kapcsolattà attól a ponttól vàlik, amikor már mindez nem csak a szobàban történik.

tegnap 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csók és szex semmit nem jelent, azok szobában történik.

Kapcsolat az amikor az illető felvállal más ember előtt is és közös programokra is hajlandó.

tegnap 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!