Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kellemetlen számodra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellemetlen számodra, ha olyan valakivel találkozol és beszélgetsz aki tetszik és/vagy randiztál vele, de nem lett semmi a dologból?

Figyelt kérdés

Azért esetleg, mert ő a találkozás/találkozások után úgy döntött nem téged akar? Ez ennyire fájó tud lenni valakinek néhány találka után?


Mert pl. volt részem nekem is mindkettőből. Volt aki szimpatikus volt, de neki más jobban bejött. És fordítva.


Attól még ha találkozok velük el tudok dumálni bármiről. Nem éveket voltunk együtt, csak találkoztunk néhányszor...nem értem miért vannak úgy oda érzelmileg ennyitől néhányan. Tapasztalathiány? Számukra fontosabb a cél, mint az út élvezete? Ha nincs már veled célja, levegőnek néz? Szóval valójában csak egy érdekember?


Oké, volt egy-kettő nagyon idegesítő nő akiket még nekem is le kellett tiltanom(egyértelmű jelzés), mert durván bekattantak. De tőlük eltekintve, a többivel semmi gond nem lenne ha utcán vagy egy társaságban összefutnánk.



júl. 14. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én is simán eldumálok bárkivel, akivel nem lett semmi. Mondjuk többnyire én offoltam őket. De szerintem a másik félnek sem kellene kellemetlenül éreznie magát, mikor csak 2-3 randi volt a dolog, nem kapcsolat.
júl. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azokat zavarja általában, akinek túlnyomó részt ilyen tapasztalata van. Én nem szívesen találkoznék olyannal aki nekem tényleg tetszett, és elutasított, mert a dolog fájdítaná a szívem. Velem is volt ilyen, hogy találkoztunk, sőt, ő elmesélte, hogy milyen kedves csajt talált, és milyen jó kapcsolata van. Aztán kérdezte velem mizu. És akkor vagy őszintén megmondom, hogy hát semmi sem változott, még mindig egyedül vagyok, vagy hazudok, hogy összeszedtem egy igazi adoniszt, aki kedves és gyengéd is és minden csodálatos. De nem hazudtam, szóval maradt a kínos szitu, hogy “hát nekem még mindig nincs senkim, de örülök nektek.:D” 19L
júl. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

"Attól még ha találkozok velük el tudok dumálni bármiről."


És? Kit kellene, hogy ez érdekeljen? Esetleg a másik felet se ártana megkérdezni, hogy ő mondjuk AKAR-e veled bármiről is eldumálni.

Te ennyire érzelmi analfabéta vagy, kérdező?

júl. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mert nálad engedélyt kell kérni, hogy beszélhessen veled valaki ha összefuttok az utcán? :D Kinek hiszed te magad? :D


Ahhoz szól egy ember akihez csak akar. Önbizalom kérdése, hogy mer-e vagy nem. Arról más nem tehet ha valaki szociálisan zavarodott és nem tudja ezt kezelni. Vagy mondja meg kerek perec, hogy nem érdekli a dolog és akkor békén lesz hagyva. Bár nem tudom elhinni, hogy egy pár perces csevegés olyan világrengető lenne ha úgy alakul a szituáció és senki se siet sehova.

júl. 15. 00:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak kínos és kész. Mindenkinél más az ingerküszöb.
júl. 15. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért fiam mert történt több is. Azert
júl. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#4: "Ahhoz szól egy ember akihez csak akar."


Egészen addig bezárólag, amíg távoltartási végzést nem hoznak vele szemben, drága kérdező.

júl. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Mert nálad engedélyt kell kérni, hogy beszélhessen veled valaki ha összefuttok az utcán?"


Mármint kivel? Ki ez az izé, akivel állítólag "összefutok az utcán"?

júl. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Senki nem beszélt itt olyanról, hogy követni is kezdi a másikat gyakran. Amiért érthető lenne a rendőrséghez fordulni távoltartásiért. Mert az már egy "creep".


Itt csupán véletlenszerű összefutásról van szó. Mondjuk negyedévente. Csak példa.


Ez esetben nem értem a levegőnek nézést mikor azért ismerjük egymást valamennyire.


De oké biztos más az ingerküszöb akkor. Én azzal is el dumálok aki nekem nagyon szimpi de nem engem választott. Fel kéne nőni.

júl. 15. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!