Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a jó randi titka számodra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó randi titka számodra?

Figyelt kérdés
2023. jún. 12. 03:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
16%

a csaj: "akkor mindent felesbe fizetünk ugye?"

én: "hogy te milyen édes vagy"


a csaj: "milyen zenéket szeretsz? én a trance, classic trance leginkább"

én: "aztak**úrvaélet! leszel a feleségem?"

2023. jún. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
10%

Ne legyen mindennapi átlagos elso randi.

Pl aki addig terjed hogy séta fagyi azok nekem olyanok hogy biztos életük se lehet eszük sem es lagymatagok

2023. jún. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%
Megfelelő partner és környezet, ahol nyugodtan lehet beszélni.
2023. jún. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
78%

Ha a srác nem hajlandó még 300 forintot se fizetni, volt már ilyen, szerencsére csak egyszer, de így nekem offos. Férfi fizet első randin.


Jókat beszélgetünk, nevetünk, több órát elvagyunk és még ott meg is beszéljük a második randit.

2023. jún. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
84%
Amikor egy értelmes, és intelligens emberre találok véletlen, és nem akarok hinni a szememnek:DD
2023. jún. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
57%

Nem kell enni inni. Nehogymar azt higyje valaki,hogy mert par ezer forintos etrlt/italt kifizetett,akkor mar garancia van a kovetkezo randira.

Tehat behoztam azt a szabalyt,h semmit ne koltsunk randikon es ajandek se kell. Ellenben egy rossz/udvariatlan stb szo vagy mondat es tobbet nem lat.

2023. jún. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
2es🤣 vagy épp ellenkezőleg.
2023. jún. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
20%
Egy faék randi nekem sehol nem kreatív es megfogni se fog vele senkim szoval nem ellenkezőleg. Ötlettelen szurke mindennapi bakker a nyugdijas mamámmal sétálok meg fagyizok. Ennél egy pasitól azért többet várnék.
2023. jún. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
24%
A nő legyen értelmesebb, mint egy krumpli, és ne várja el, hogy minél drágább helyre menjünk, ahol mindent én fizetek.
2023. jún. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát mi a férjemmel anno fagyizni meg sétálni mentünk első randin 🤣 és láss csodát, 7éve tart.


Nekem a hova az kb mindegy lenne. A jó randi titka nálam a megfelelő partner személye. Egy kellemes ember tarsaságában kb bármit jó csinalni. Akár fagyizni is 😅

2023. jún. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!