Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőként számodra mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként számodra mennyire szempont az, ha a férfi akivel jelenleg randizol kevesebbet keres mint az előző párod?

Figyelt kérdés

2022. nov. 29. 18:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Honnan tudnám randi időszakban, hogy mennyit keres?
2022. nov. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Semennyire nem szempont ez, ha valaki tetszik és randizni akarok vele..
2022. nov. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
8%

Csak olyan pasival randizok akinek megfelelő az egzisztenciája.Van lakás vagy ház,min 5 éves autó.

Meelé egy középvezetői melóhely.

Ezalatt nem lehet családot alapítani.

28L

2022. nov. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%

Hm, ha úgy érted a kérdést, hogy az exed randik időszakban mennyit keresett akkor érthetőbb a kérdés, bár minden ember másképp viszonyul a randikhoz.

De pl. ha mondjuk 3 randi volt és még azt sem írja, hogy jó reggelt, tok jól éreztem magam veled' akkor azt gondolnám, hogy nem vagyok az esete. De ez én vagyok...

2022. nov. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
Nem az a lényeg, hogy mennyit keres az illető, hanem hogy abból az összegből magát el tudja-e tartani, lehet-e vele tartalmas életet élni (havi 1 programra van-e pénze a saját részére... mert az pl. nekem nem opció, hogy otthon döglünk tévét nézve minden egyes nap). El tudok képzelni olyan esetet is, amikor valaki az exemnél inflációkövetéssel is 2x annyit keres, és úgy sem tudja magát eltartani, mert pl. gyerektartást kell fizetni, hitelt stb... exem meg mondjuk 5-6 éve 110-20.000-es fizetéssel el tudta magát tartani.
2022. nov. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Jah, hogy a pénz a kérdés, bocs. xD


Hát attól függ merre halad a randi, komoly kapcsolat szempontjából inkább többet, mert hát ha tervezel vele ahhoz pénz szükséges.

(4-es voltam)

2022. nov. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

Hát inkább az lenne a szempont, hogy a bevételeiből mennyi kiadást finanszíroz.

Ha van gyerektartás, hitel, letiltás, idős szülők, követelőző ex, az eléggé megnyirbálja a költségvetést.

2022. nov. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Egy lakáshitel már kizáró ok lenne?
2022. nov. 29. 18:56
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
8: amennyiben ki tudja fizetni a fizetéséből, nem máson élősködik, és nem picsog azért, ha első randin illene kifizetnie egy kólát, ha meghív, és mondjuk lehet vele havi szinten programot szervezni, akkor nem.
2022. nov. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%

8

Mondjuk 20 évre eladósott valaki, ez szerinted nem szempont?

Ráadásul neki lesz idővel egy lakása, addig meg legyünk tekintettel mondjuk a szűkös kereteire, megfontolandó.

Ez nem a szerelemről szól, sajnos.

2022. nov. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!