Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztatok már "túl érzelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztatok már "túl érzelmes " pasival? Valakivel eddig 1x randiztam és kicsit "túl érzelmes ". Nagyon "ragaszkodó". Főleg ahhoz képest hogy még csak 1x találkoztunk.

Figyelt kérdés
aug. 29. 17:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Többé ne állj vele szóba. Búcsúz el tőle és tiltás, törlés.
aug. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Nem lett semmi a dogból. Ő nem tudott visszább venni. Engem meg egyenesen elijesztett.
aug. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Igen, még fiatalabb koromban. Alig lehet lerázni. Hivogatott, a házunk előtt lődörgött.
aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Erre egyetlen megoldás létezik,a tiltás,törlés. Majd még egy páran tiltják és törlik és majd nem lesz olyan érzelmes meg ragaszkodó,minden egyes pofonnal amit a nőktől kap csak egyre inkább távolságtartóbb lesz és egyre inkabb félni fog az érzelmi elköteleződéstől. A személyisègfejlődés végén pedig létrejön a tökéletes pszichopata aki csak a testi szükségletei kielégítésére használja a nőket,a barátnői egy-két számító módon elhintett érzelmi morzsán kívül semmit nem kapnak tőle csak megcsalást,átb@$zást és megalázást. Így mennek nálunk férfiaknál ezek a dolgok.
aug. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Redflag, az igazi bogáncs típus, aki levakarhatatlan lesz. Betegesen kötődni akar valakihez, többnyire súlyos pszichés zavarok húzódnak meg a háttérben (pl. borderline). Kedvesen rámosolyog valaki és máris örök szerelmet lát. A probléma, ahogy nem tudja kontrollálni (és túlzók) a pozitív érzelmeit, úgy az indulati kontroll sem az erősségük. A tipikus zaklató típus, aki utána az ezredik nemből sem ért. Szabadulj meg tőle mielőbb, még mielőtt még jobban belelovallja magát!
aug. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez jel, hogy hagyni kell a francba..
aug. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Ez rád vetít valami ideálképet, az hótziher, kérdező. Menekülj.
aug. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen,mindig is azt szerettem,hogy a masik fugg tolem testileg es lelkileg. Most ilyen fiuval jarok.
aug. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Sok no erre vagyik, mert mindenki mas atveri oket .
aug. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
Volt már ilyen. Egy kis költö srác volt, igazi nyálas kis lütyő, amolyan kivert kutya szeress engem nézéssel. Állandóan csimapszkodott rám. Bárkivel leállt volna, aki hajlandó vele szóbaállni. Most rá is néztem a profiljára. Még most is a postánál dolgozik diplomás létére és egy iszonyatos kövér csajjal van, gagyi plüssöket szorongatnak. Megrekedtek valami 10 éves szintjén.
aug. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!