Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztatok már olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztatok már olyannal akivel nem éreztetek "nagy szerelmet"? 1.5 hete jöttem össze valakivel de én nem igazán érzem a szerelmet. Pl mert "ritkán" jut eszembe. Azt írta ő egész nap rám gondol.

Figyelt kérdés
Ő már hamar szerelmes lett, lehet avval "elriasztott" kicsit. Kedves, sokat beszélgetünk de én nem igazán érzek még szerelmet.. Komolyan gondolja a dolgokat. Ilyen kapcsolatot akartam, most megvan de így nem tudom mennyire jó. 2x találkoztunk eddig, egy teljes napig mindkét nap. Mit tanácsoltok, gondoltok?
szept. 5. 12:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem attol szerelmes az ember, hogy 0-24 a masikra gondol.

Persze minden eletkorban es tapasztalattal mashogy eli ezt meg az ember, de nalam 25 evesen mar nem ezt jelenti.

szept. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem ha szerelmes vagy 50 evesen is a masikra gondolsz 0-24 be ..
szept. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én vagy érzem azt a plusszt vagy nem. Ismerem magam annyira, hogy tudjam, hogy később se fog megjönni a kedvem hozzá. Gondolkozz el azon, hogy te hogyan vagy ezzel a dologgal.
szept. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hogyha nem árasztott volna el, akkor jobban érdekelne? Ezzel lesznek bajok még később. De ha elejétől fogva nem érzed a szikrát, akkor nem is fogod
szept. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

1,5 hét és 2(!) találkozó még bőven nem kapcsolat… és pláne nem szerelem.

Aki azt mondja, ennyitől “szerelmes” lesz, az magába a randizásba szerelmes, nem beléd.

szept. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kedves, rendes de kicsit "nyálas " vagy hogy írjam.. Nagyon odavan értem.
szept. 5. 13:29
 7/15 anonim ***** válasza:
21%
Akkor keress olyat, aki nincs oda érted
szept. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
Hulyited a ferfiakat.. majd jon egy igazi fax fej az tetszeni fog.
szept. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Másfél hét alatt még nem baj, ha nincs az a nagy szerelem. De ha amúgy oké minden, érdemes folytatni
szept. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
1,5 hét alatt még néha keverem a nevét az illetőnek. Szerintem ez nagyon kevés idő, én nem tudnék szerelmes lenni ennyi idő alatt. Persze simán lehet, hogy más tud, és ezzel nincsen bajom, csak ne ez legyen az általános mérce. Én szerintem a 3. hónapban voltam vele úgy hogy úristen, de szeretem ezt az embert. Előtte voltak jelek, jól éreztem magam vele, kerestem a társaságát, de akkor még nem ugrott be így a fejembe random dolgokról, amit csinált vagy mondott.
szept. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!