Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizás ha ritkán látjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizás ha ritkán látjátok egymást?

Figyelt kérdés

Megismertem valakit aki nagyon nagy hatással volt rám.

Nagyon jól el tudtunk beszélgetni, pedig alapjában nem vagyok az a beszédes ember.

Elhívtam randira, igent mondott.


Sajnos külföldön dolgozik, és sokat is van távol.

Engem ez annyira nem is zavar, én is éltem külföldön, távkapcsolatom is volt már.

Viszont ő megint egy olyan nő, akit nagyon ritkán talál az ember, és nagyon nem akarom elszalasztani.


Harmadik randink az idő szűke miatt már nem jött össze, de úgy láttam rajta ő is kedvel.


Én sajnos elég béna vagyok ha nőkről van szó.

A konkrét kérdésem az lenne hogy kezdésnek mondjuk megint elhívom. Elmegyünk mondjuk kávézni vagy ilyesmi, beülünk esetleg enni valahová.

Ki milyen programot tudna még ajánlani?


Valamint van rajtam egy kis stressz is hogy ha majd megint mennie kell dolgozni, akkor félbeszakad az ismerkedés újra.

Ezért ha nem lesz meg a normális dinamikája, lendülete az ismerkedésnek, nem jutunk sehová. Ettől eléggé félek.


Mikor én éltem külföldön, és úgy alakítottam ki kapcsolatot, akkor akár minden hétvégén itthon tudtam lenni. Most kicsit más a szitu. Lehet hetekig nem lesz lehetőség találkozni.


Ha valaki volt már ilyen helyzetben, hogyan hidalták át?


Én igazából a kezdeti ismerkedős részt látom ilyen borúsan, hogy elveszti az ember a motivációt mert nem tud találkozni a másikkal.


Adott szituációval kapcsolatban bármi tanácsod van, szívesen veszem!


júl. 24. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges idő, energia pazarlás, és felesleges lelki stressz. Nem tud rendesen kötődés se kialakulni, max, ha fiatalok lennétek és minden nap a videochat-en tudnátok lógni és vágyakozni a másik iránt, várva a következő találkát. Fiatalként jobban idealizálva van ez az egész, emiatt kitartanak, de felnőttként nem jellemző, hogy ilyennel szarakodnának emberek. Munka van, dolog van, zajlik az élet, nem kell nekik még egy ilyen nyűg a nyakukba. De ne legyen igazam. Gondold végig a következő 1 évet, hogy hogyan alakulna. Ha nem látsz előre ebben az időszakban egy tartósabb közelebb kerülést térben, akkor én elengedném.
júl. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Fiatalként jobban idealizálva van ez az egész, emiatt kitartanak, de felnőttként nem jellemző, hogy ilyennel szarakodnának emberek"


Szerintem pedig pont ellenkezőleg, mert megfontoltabbak, higgadtabbak, mint a fiatalok. Mindenkinek más az igénye, lehet, hogy nekik pl. működne, ha háromhetente találkoznak. Én is ismerek olyan párt, akik évekig havonta egyszer találkoztak és utána költöztek csak össze.

júl. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, a másik fél is pontosan tisztában van vele, hogy ha visszamegy, nem fogtok tudni sűrűn találkozni, ezért szerintem benne van a pakliban, hogy így is érdekled, máskülönben miért rabolta volna az idejét az eddigi randikkal?
júl. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talalkozz ,aztan lesz valahogy.
júl. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 retektorta ***** válasza:

"Én sajnos elég béna vagyok ha nőkről van szó."

Ismerem az érzést, én is ilyen voltam, kicsit még vagyok is. Ilyenkor ha végre találsz valakit akivel megvan a minimális összhang, akkor arra hajlamos leszel ráakaszkodni, bármi áron. Figyelmen kívül hagyod a nyilvánvaló problémákat, megmagyarázod, hogy azok úgysem számítanak, majd megoldjuk, majd ő is úgy intézi a külföldi munkát hogy találkozzunk stb. Ez egy csapda, és azt javaslom hogy kerüld el. Az nem kapcsolat, hogy majd 3 hónap múlva hazajön, és akkor találkozunk. Szerintem engedd el.

júl. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!