Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tetszik nektek egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik nektek egy lány akkor mi vonzóbb, ha minden nap posztol (story) vagy ha csak nagyon ritkán?

Figyelt kérdés
Befolyásol ez egyáltalán valamit?

júl. 11. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Nekem az vonzó ha egyáltalán nem posztolgat, lehetőleg nincs is neki olyan felület mert nem szeretem az olyan embereket akik online élik az életüket.
júl. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ez egy általános kérdés volt, nem vagyok fent facebookon meg instagrammon se, csak felmerült bennem a kérdés, de remélem is mert nekem is csak arra kellenek a pasik!



43N

júl. 11. 16:59
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

1

Azért a te random köveetkeztetéseid sem semmik...

júl. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak aki rendesen válaszol!
júl. 11. 17:00
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
Nem random következtetés mert férfiaknak akar megfelelni. Úgy jön le hogy attól függ milyen a férfi. Tehát ha ő naponta posztolgat akkor ő is fog nehogy kidobja a férfi, de ha csak néha akkor visszafogja magát. Megfelelési kényszer rendesen befigyel. Na aki másnak akar megfelelni posztolgatás(!!!) okán az valóban ostoba. Tessék lepontozni akkor is látszik, hogy a 43 éves kérdező nemhiába egyedülálló. Teljesen mindegy, hogy férjnél volt, vagy aggszűz.
júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

6

Na ez még jobb volt. :D Esetleg azt nem mondod meg, hogy milyen színű zokni van a kérdezőn?

júl. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%
És csak szexre akarja a férfiakat amivel nincs gond, nem is való neki párkapcsolat, de akkor is a posztok száma érdekli. Ha valakinek nem esik le, hogy IQ-bajnok a kérdező akkor ő is hasonló szinten van mint ő.
júl. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem engem, vagy a magánéleti dolgokat osztja meg a világgal, akkor ezt a döntést ráhagyom. :)
júl. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem érdekelnek a posztjai.


Az már más kérdés ha minden nap mindegyik bejegyzésében más pasival van :)

júl. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos mértékig azért engem érdekelne, hogy mit is rak ki mert nem mindegy.

Nem szeretnék se ragasztóval, se érzelemmentes nővel ismerkedni.

júl. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!