Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, melyik esetben lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, melyik esetben lehet vonzóbb a férfi, aki tetszik? Ha semmit nem oszt meg közösségi médián, vagy ha sokfélét?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egy férfi megtetszik, de még nem igazán ismeritek egymást. Csak éppen most léptek be egymás ismerősi körébe. Éppen most jelölitek be egymást ismerősnek közösségi médián, vagy már ahhoz közel álltok.


Az egyik esetben a férfi szinte semmit nem oszt meg, alig van jelenléte, nem derül ki róla semmi. A másik esetben a férfi osztogat, nem viszi túlzásba, de bőven megosztja a jó élményeit, előnyös képeit, vagy akár valamilyen vicces bejegyzést közöl.


Számotokra melyik jelent nagyobb pluszt?



2023. okt. 2. 20:36
A kérdező szavazást indított:
Az a jobb, amelyik szinte semmit nem oszt meg, csak esetleg nagyon ritkán
Az a jobb, amelyik bőven megoszt magáról, de nem akármit, hanem minőségi bejegyzéseket, minőségi képeket
19 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Nekem eleve az tetszik aki nem.online él. Nincs is közösségin sem.
2023. okt. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik jobban tükrözi, hogy milyen ő.

Pl. egy introvertált, amúgy is csendes pasitól fura lenne azt látni, hogy nagyhangon hőzöng.

2023. okt. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem viszi túlzásba, akkor jobban szeretem, ha megosztogat ezt-azt, de igazából teljesen lényegtelen. Ha azért nem oszt meg semmit, mert nincs mit, se nem jár sehova, se nem érdekli sok minden, akkor nem a FB profilján fog bukni a dolog :D Ha meg tartalmas életet él, csak nem tölti fel, akkor ez nem lesz negatívum.

Szóval nekem mindegy, csak ne legyen szélsőséges, olyan se aki állandóan a mobilján lóg, meg olyan se, aki szerint a social media a pokolba való.

2023. okt. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem élek social médiával és hasonló férfiak vonzzanak.
2023. okt. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha semmit nem oszt meg. Ha egyszer megosztja, gondolom nem is szedi le soha. Így maradnak fent exes közös képek meg egyéb hülyeségek amik engem zavarnak.
2023. okt. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Manapság minden csajnak van minden oldala (Instagram, Tik-tok, Onlyfans(!)), szóval gondolom azok jönnek be, akiknek az online jelenléte is nagyobb. Illetve onnan azért könnyebb tájékozódni a férfiú anyagi helyzetéről is.
2023. okt. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!