Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akivel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel egy helyen jártam suliba de nem ismertem igazán, viszont bejelölt egy közösségi oldalon. Nekem nagyon tetszik, mit kellene tennem és hogyan?

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 18:30
 1/2 Nacui ***** válasza:
Írj rá ha fent van. Azt mondtad nem ismerted igazán, akkor ismerd meg. Tedd fel a kérdéseket amire nem tudod a választ, később ő is vissza kérdez majd. Aztán lehet szervezni a találkákat, aztán lesz ami lesz:D
2012. máj. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előszöris írj rá, kezdeményezz beszélgetést. Nem kell rögtön megírd neki, hogy tetszik neked, de azért legyél közvetlen. Ha úgy alakul el is hívhatod valahova. A helyzet majd adja magát.
2012. máj. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!