Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztatok már olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztatok már olyannal akivel nem éreztetek "nagy szerelmet"? 1.5 hete jöttem össze valakivel de én nem igazán érzem a szerelmet. Pl mert "ritkán" jut eszembe. Azt írta ő egész nap rám gondol.

Figyelt kérdés
Ő már hamar szerelmes lett, lehet avval "elriasztott" kicsit. Kedves, sokat beszélgetünk de én nem igazán érzek még szerelmet.. Komolyan gondolja a dolgokat. Ilyen kapcsolatot akartam, most megvan de így nem tudom mennyire jó. 2x találkoztunk eddig, egy teljes napig mindkét nap. Mit tanácsoltok, gondoltok?
szept. 5. 12:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az a baj túl nyálas, evvel elriasztott szerintem. Ez más nőnek is intő jel szerintem hogy ennyire "mániákus " velem kapcsolatban.
szept. 5. 14:54
 12/15 A kérdező kommentje:

Ilyeneket szokott írni hogy te vagy a mindenem, szerelmem, szeretlek, imádlak..

Jó hogy szeret valaki de ez kicsit sok..főleg ilyen hamar..

szept. 5. 15:14
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"Komolyan gondolja a dolgokat. Ilyen kapcsolatot akartam, "


Tapasztalatból írom: Csak azért nem kell belemenni egy kapcsolatba, mert a másik komolyan gondolja Veled.

szept. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
78%
O nem szerelmes beled, csak mar rad akar telepedni. Aki egy ket het utan mar ilyeneket mond, hogy te vagy a mindene, azt nem erdemes komolyan venni.
szept. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
24%

Volt egy pasi, akivel egy hónapig randiztunk, minden nap beszéltünk, együtt töltöttük a hétvégéket, és bár kedveltem, nem éreztem azt a pluszt, hogy állandóan őt akarom, hogy megőrülök érte.

Aztán találkoztam a barátommal, és már az első randin villámcsapásként ért, hogy mennyire odavoltam érte ("odavagyok" a mai napig), annyira, hogy haza se mentem aznap este. Következő napon meg ő írt, hogy akarok-e ismét találkozni.

Szerintem ilyen helyzetben nem érdemes kompromisszumot kötni. Bár 1,5 hét valóban nagyon kevés, rövid idő, és el tudom képzelni, hogy lassan alakul ki a szerelem, volt már nekem is olyan kapcsolatom, ahol barátságból lettünk szerelmesek. Ugyanakkor ez a mostani helyzetem annyira különleges és gyönyörű, hogy mindenkinek azt kívánom, hogy éljen át ilyet.

szept. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!