Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők akik elvárják, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik elvárják, hogy legyen kocsim/fuvarozzam őket. Mennyire gyakori ez?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, Pesten élek és nem egy olyanba belefutok az ismerkedés során, hogy megkérdezik, hogy van-e autóm?

Mondom nincs. Egyrészt most vettem lakást, amire a pénzem nagy része elment, másrészt mivel Pesten élek feleslegesnek érzem a kocsit.

Erre fel írják, hogy ez így rohadt macerás, hogy fogok így értük menni?!

Ennyire nagy igény lett jó pár nőnél, hogy kocsival fuvarozzák őket az ismerkedési fázis legelején is?


tegnap 19:40
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Ismerősöm 20 éves,gyakran furikázza a 16 éves nőjét,felhivja,megyünk valamerre?hova?ahova szeretnél
tegnap 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem (nőként) nincs jogsim sem, páromnak csak motorra. Baromira nem érdekel sosem, hogy van-e jogsi/autó, vagy nincs. Én nem ez alapján nézem az embereket. Ha kell majd, akkor én is meg tudom csinálni, ennyi.
tegnap 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Ezek a nők is pestiek?
tegnap 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
Minden nő elvárja, hogy furikázd a pici popsiját még a szomszédba is.
ma 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Akár nő, akár férfi a párkereső, mindenki a legjobbat keresi.

Ha te nem így vagy, akkor ki kéne békülnöd magaddal, és abba kéne hagyni az önámítást.

Hacsak nem vagy egy 38 éves keresztény irodista, akinek még sose volt nője, és bárkitől elfogadna egy esélyt (feltéve, hogy fiatal, szép, okos, csinos, gyerektelen, nem volt még ferjnél és remélhetőleg szűz), nem fogsz az első "sza, hogy telt a napod :)" kliséember karjába dőlni.

Nem is rohansz randevúval egybekötött futólépés edzésre, vagy éjjelnappaliból vett bubimentes vízivászatra a padon, hanem vársz arra, akit szeretnél.

Meg fogsz lepődni, de sok ember szivesebben marad egyedül, mint hogy kapcsolatba lépjen valakivel, aki nem jó neki, de szamár alakú.

A minden nő elvárja tétel nem igaz. Nem mindem nő várja el a kocsit.

De aki elvárja, az hadd várja el, az ő élete, ő értékrendje.

Ha a chat során ezért elutasítanak, akkor nem hisztizni kell, hanem tovább keresni.

Vagy ha ennyire bántja az egódat, akkor vegyél egy autót. Nekem egy 18 éves szutyok kocsim van. A csajomnak meg mai szóhasználattal élve fullos.

ma 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
40%
A nők inkább vannak egyedül mint rossz kapcsolatba,ahavêgül mégis rossz kapcsolatba kötnek ki egy debil oldalán,úgyhogy ne írj marhaságokat 25 ös,vagy a csajod előtt teszed az agyad?
ma 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nem volt kedvem bepötyögni ezt, mielőtt választ kapok, de én ezt eddig párszor mondtam, és mindannyiszor az volt a célja, hogy a másik felfogjon valamit.


Pl. ismerkedek és kizárólag Budapesten. Mert nekem sincs autóm, és Pesten belül elmegyek bárhova, de hévre meg vonatra nem fogok felülni. Ezen sok nem budapesti férfi megsértődik, rám írnak, hogy hogy képzelem ezt. Miért, hol lakik, kérdezem. Szolnokon. Akkor mikor jön értem autóval? Micsoda? Jöjjön értem? Mire fel? Találkozzunk félúton.


Remélem átjön, amit mondok.


Amúgy nagyon érdekelne, milyen mucusokkal ismerkedsz, hogy rendszeresen belefutsz ebbe.

ma 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!