Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők akik elvárják, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik elvárják, hogy legyen kocsim/fuvarozzam őket. Mennyire gyakori ez?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, Pesten élek és nem egy olyanba belefutok az ismerkedés során, hogy megkérdezik, hogy van-e autóm?

Mondom nincs. Egyrészt most vettem lakást, amire a pénzem nagy része elment, másrészt mivel Pesten élek feleslegesnek érzem a kocsit.

Erre fel írják, hogy ez így rohadt macerás, hogy fogok így értük menni?!

Ennyire nagy igény lett jó pár nőnél, hogy kocsival fuvarozzák őket az ismerkedési fázis legelején is?


tegnap 19:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%
2 ingyen broki van csak?
tegnap 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
41%
10 ,30 éve is vásároltak az emberek,akkor mégse volt minden második embernek autója
tegnap 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

11

?

tegnap 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
13 az elsőnek irtam,véletlenül 2 őt írtam
tegnap 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért van lepontozva az 5-ös? Végre valaki aki kocsi nélkül is meg tud lenni, de ettől még nem szólt le senkit sem.
tegnap 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
12. Igen, telefonja se volt mindenkinek, mégis interakcióba léptek... lehet visszamutogatni, csak nincs sok értelme, ha könnyebb is lehet az élet.
tegnap 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%
12 könyebb persze,a gond az hogy a nők nagyrésze nem veszi emberszámba azt a férfit akinek nincs autója
tegnap 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Kevés százaléknak van kocsija, autója. Legalább van mi alapján választani.
tegnap 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
18,17 éves gyerekeknek van autója,szülők alájuk rakják mert jól tanult,nelégy buta
tegnap 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
47%

17 én emberszámba veszem, de nem valószínű, hogy párnak kell. És volt olyan párom akinek nem volt, de csak azért mert egészségügyi okokból nem csináltatott.

18 azért elég sok 30 alattinak is van autoja, ismerőseim körébe a többségnek van pl.

tegnap 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!