Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők akik elvárják, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik elvárják, hogy legyen kocsim/fuvarozzam őket. Mennyire gyakori ez?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, Pesten élek és nem egy olyanba belefutok az ismerkedés során, hogy megkérdezik, hogy van-e autóm?

Mondom nincs. Egyrészt most vettem lakást, amire a pénzem nagy része elment, másrészt mivel Pesten élek feleslegesnek érzem a kocsit.

Erre fel írják, hogy ez így rohadt macerás, hogy fogok így értük menni?!

Ennyire nagy igény lett jó pár nőnél, hogy kocsival fuvarozzák őket az ismerkedési fázis legelején is?


tegnap 19:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
51%
Régen is ez volt az igényük. Illetve ez is,a kívánságlista többi elemével együtt. Nincs ingyen punci!
tegnap 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
39%

És Pestről sose mozdulsz ki?

Én se cipelném mindig a nőt, de nekem van kocsim és alap hogy a másiknak is legyen.

tegnap 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Kimozdulok Pestről, de tömegközlekedéssel. Amit meg megspórolok a kocsin azt lakásfelújításra költöm.

Ha meg anyádékkal élsz akkor is csicska vagy.

tegnap 19:47
 4/26 anonim ***** válasza:
64%

Ha nyaralni mentek akkor csak repülővel vagy vonattal/busszal?

Én nem azért várom el a kocsit hogy jöjjön értem hanem ha megyünk valahova legyen mivel menni. Vagy legyek a férfinek a sofőrje? Nekem van kocsim, alap hogy a másiknak is legyen.

tegnap 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
73%

Én budapesti vagyok, és nőként abszolút nem várom el. Én nem szoktam nyaralni, úgyhogy nekem nem kell az, hogy mondjuk mennénk valamerre és akkor kényelmesebb megoldás. Szeretek mozogni, sétálni meg nekem a tömegközlekedés kielégítő.

Persze, 1-2 helyzetben jó lenne, pl ha későn megyek haza munka után, mert biztonságosabb, vagy ha nagybevásárlást csinálunk a férjemmel, de igazából nekem nem hiányzik. :) egyikünknek sincs.

tegnap 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
8%

Én ismerek olyat, ahol a család 3 tagjának (+ céges kocsik) összesen 9 autójuk és 2 motorjuk van, olyan az udvar, mint valami használtautó-piac. Szerintem ez már túlzás.


Amúgy ha hülye vagy és mindig ugrassz, akkor elvárják majd, mert tudják, hogy hülye vagy és ugrassz :D A csicskáztatáshoz két ember kell. Aki parancsol meg az, aki ugrik. Rögtön. Örömmel. Szó nélkül.

tegnap 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
10%
Legyen lakasod, és autod! Alap! (Nekem is van)
tegnap 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Alap a lakás és autó?

Magyar lakosság hány százalékának van autója és saját lakása 30 évesen?

tegnap 20:12
 9/26 anonim ***** válasza:
38%

2es vagyok. Sok nő is megy busszal, sőt néha én is, pedig van kocsim meg motorom is. De mindenhová nem lehet elmenni kényelmesen vonattal.

Nálam alap egy kocsi, másnál nem.

N 32

tegnap 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
81%

Azért ha az embernek van családja, és több főre kell vásárolni, v. egy kisgyerekkel nem lehet kellő tempóban haladni, v. pl. nem kell mindig taxit, v. fuvart szervezni ha van egy szállítás, ha sok a csomagja az embernek egy utazáshoz...

Vannak esetek, amikor jó ha van.

tegnap 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!