Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez red flag ismerkedés során?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez red flag ismerkedés során? Azt mondta a lány, hogy önfejű és a gyerekeket jobban szereti mint a felnőtteket, mert tisztább lelkűek

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy lánnyal és azt mondta, hogy önfejű és a gyerekeket jobban szereti mint a felnőtteket, mert tisztább lelkűek.


Leginkább az önfejűség része érdekelne, hogy az mennyire red flag, ha valaki arról beszél ismerkedés elején.


ma 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó segge van, mi?
ma 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Téged ez önmagában mennyire riaszt el?

Én simán elképzelhetőnek tartom, hogy exeitől hallotta ezt "kritikaként", és úgy volt vele, hogy megelőzendő a csalódásokat, előre jelzi, hogy másoknak volt hasonló problémája vele, ha neked ez gondot jelent, akkor ne is erőltesd a dolgot. Legalábbis én így voltam, nem az önfejűséggel, hanem a "hisztis vagyok" dumával. Lassan 11 éve vagyok együtt a férjemmel, ezidő alatt egyetlen egy alkalommal sem hisztiztem, de mikor ismerkedtünk, akkor még viszonylag friss volt több exem visszajelzése is, hogy én hisztizek. Felnőtt fejjel már látom, hogy amúgy az nem feltétlenül hiszti volt, csak a problémákat akartam megbeszélni, meg nem hagytam magam elnyomni, de hát ugye 17-20 évesen annyira még nem értettem ezeket a dolgokat :) Nyilván ha neked fontos, hogy valaki abszolút befolyásolható legyen és ne legyenek saját gondolatai, vágyai, akkor ez persze startból "red flag", de igazából csak egy szűrési feltétel, mindkettőtök részéről. Ugyebár erre való az ismerkedés, hogy ezek a dolgok alapján eldönthessétek, kell-e a másik. Teljesen tökéletes ember nincs, akinek semmiféle hibája nincs, az mindenképp előnyös, ha valaki ismeri magát annyira, hogy tudja mik a főbb hibái, és eleve ezekkel kezdi, hogy ha esetleg neked gond, akkor ne húzzátok egymás idejét.

ma 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De unom én ezt az "önfejű és makacs" vagyok dumát a barátnőimtől... Nem lenne elég függetlennek lenni? Vagy akkor oké, menjünk a magunk feje után, ne figyeljünk oda mások véleményére és igényeire, csak akkor azt se várjuk el, hogy a mi igényeinket és véleményünket figyelembe vegye a környezetünk.


Nyilván a szóban forgó csajról nem tudok beszélni, de én azt vettem észre, hogy az efféle önmagukat makacsnak valló emberek elvárják, hogy rájuk azért ha egy mód van rá, tekintettel legyen a környezetük.

ma 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ki nem önfejű manapság.. emiatt nem ítélném el
ma 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!